Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiket a vékony lányok izgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket a vékony lányok izgatnak, mi izgatja bennük pontosan?

Figyelt kérdés

Se mell, se fenék amit rendesen fogni lehetne. Mi az izgató egy ilyen testben?

Mitől tud vonzó lenni egy 40 kilós lány?


2018. jan. 28. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kiálló csontoktól.
2018. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez most irónia akart lenni?
2018. jan. 28. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi, talán a személyisége vagy még lehet szép az arca. De nem minden srác jóképű így lesz az ilyen csajnak is párja
2018. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Semmi, az nem baj hogy vékony, az felizgat de ha látszódnak pl: a bordái az már eléggé kellemetlen.
2018. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A vékony nem egyenlő az anorexiással.

És azt gondolom, hogy olyasmi vonz a vékonyabb lányokban, hogy nincs felesleges zsírpárna, közelebb van a kedvelt alakhoz általában a hölgy. Persze sokban függ, milyen személyiséggel, humorral stb. társul át egész.

2018. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szegediarc ***** válasza:
80%
Engem kifejezetten izgatnak a vékony nők.. Lehet az első csajom nagyon vékony volt azért. Kis mellei voltak, ezért ott az egy négyzetcentiméterre jutó idegvégződések száma duplája egy nagy mellűnek... Úgy feltudtam izgatni, hogy majdnem elélvezett már a mellbimbók ingerlésétől! Egy kis segget, meg markolni és beuralni, maga a tökély. Szóval, ne parázz, vagyunk egy jópáran akik nem szertjük a kövéreket! Nálam Te vagy a nyerő! ;)
2018. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha magas, akkor a szép, hosszú lábak.
2018. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Engem nagyon lázba hoznak a vékony lányok,nők.Tetszik a lapos has,kicsike tenyérbemászó mell,max 75B és a kicsi formás fenék. Külön vonzónak találom ha még alacsony is. Persze tetszenek a 170cm fölötti lányok is a hosszú combjaikkal,de még is a 150 körüli alacsony lányokért megveszek. Imádom hogy olyan picike és aranyos.
2018. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En vekony vagyok, megis van fenekem meg mellem. Nem feltetlenul lapos egy vekony lany. Aki genetikailag vekony, az nem fog rosszul kinezni vekonyan. Az nez ki borzalmasan, aki sanyargatja magat, hogy sovany legyen, kozben meg nem olyan az alkata, mert pl szeles a csipoje, az arccsontja, stb.
2018. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szeretet, szerelem, amit éreztem. Tudod, felülír egy csomó dolgot.
2018. jan. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!