Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Érzelmes, gyengéd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Érzelmes, gyengéd szeretkezés közben szoktatok nyögdècselni már akár előjáték közben is? Honnan lehet tudni, hogy a nyögèsek valódiak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam, előjáték közben is...bár amit mi csinálunk barátommal az nem a gyengéd, érzelmes kategória, csak az előjáték része. :D

De ez abszolút lányfüggő h mennyire nyögdécselős, én nagyon az vagyok mondjuk...

2018. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is szoktam nyögdécselni előjáték közben ,de kb csak akkortól ,amikor a párom már lent kényeztet. Deréktől felfelé inkább jóleső sóhajokat vált ki belőlem a dolog. Viszont sajnos minden ember más ,olyat is ismerek ,aki még aktus közben is alig nyög ,pedig elvben élvezi a szexet ,valaki meg már az elejétől kezdve kb nyögdécsel. Arra viszont nem tudnék biztos receptet mondani ,hogy hogyan lehet megkülönböztetni a kamu és a valós nyögéseket. Valaki erre azt mondaná ,hogy ha idővel benedvesedik a barátnőd ,akkor biztos élvezi az előjátékot ,így a nyögései is valódiak . Saját példából tudom ,hogy egy nő akár úgy is be tud nedvesedni ,ha nem élvezi azt (persze így nyilván nehezebb ,de ha sok ideig tart kellemességtől függetlenül az előjáték ,attól még benedvesedünk).Amit talán érdemes figyelni az a légzés és a szívdobogás , mind kettő gyorsul ,vagy legalábbis elkezd megváltozni az előjáték előrehaladtával .A légzést is mondjuk meg lehet játszani ,de a szívre már annál nehezebb hatni ,bár tény ,hogy a pulzus gyorsulását meg pont nehéz lecsekkolni szex közben . De ha ezek a változások és a nyögés ,vagy sóhajok együtt járnak ,akkor valszeg nem megjátszott dologról van szó.
2018. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugy lehet megkulonboztetni hogy hallatszik hogyan nyog.. ha pl eroltetetten hallod akkor egyertelmuen kamu. Ha olyan erzelgosen vagy epp nem eroltetetten akkor egyertelmu h nem kamu..

19/L

2018. márc. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

áh nem dehogy csendben vagyok és matyóhímzést készítek :D

hogy lehet ekkora baromságot kérdezni.

nyilván jelet adok annak ha valami jó de annak is ha rossz :D

24N

2018. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég hangos tudok lenni, de nem folyamatosan. Vannak részek, amiket ha izgat, nem tudom visszafogni magam, ilyen pl a mellbimbóm, de ha orálisan kényeztet, akkor nem szoktam sokat nyögdécselni, max sóhajtozni. Szeretkezés közben már inkább, az már elég "hangos" mindkettőnk részéről.
2018. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!