Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék javítani a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék javítani a szexuális életünkön?

Figyelt kérdés

48 éves férfi vagyok.

25 éve élek a párommal és van 3 gyermekünk.

Korábban tökéletesnek gondoltam a szexuális életünket, de az utóbbi időben a párom libidója rohamosan csökken.

Régen napi gyakorisággal szexeltünk.

Most jó ha havonta összejön egy alkalom (kb. egy két éve).


Kifogás mindig akad, fáradtság, fejfájás. Megfigyeltem, hogy ha korán lefekszek, akkor a párom könyvet olvas amíg el nem alszok, ha viszont én fekszek később akkor Ő gyorsan ágyba bújik és már alszik is.

Amúgy az alvással nincs probléma, szeretünk összebújva aludni.

Viszont a szexuális célú közeledéseimet egyre gyakrabban utasítja vissza.

Ha szexről kezdek beszélgetni, akkor fintorogni kezd, szemmel láthatóan undorodik a témától.


Szeretném kideríteni, hogy mi állhat ennek a vágy csökkenésnek a hátterében.

- betegség

- esetleg nem elégíti ki a szex, azaz korábban csak nekem akart örömet okozni

- menopausa

- valami más


Nehéz vele ilyesmiről beszélni, mert nagyon zárkózott nevelést kapott.

Titkolja, hogy mikor volt orgazmusa, hogy egyáltalán volt-e valaha. És túlzottan visszafogott, hogy még szülés közben sem hagyta el az ajkait egy hangos szó, vagy sikoly.

Az orális kényeztetést nem szereti, azt mondja csiklandós neki. Pedig régen szerette.



2018. márc. 20. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

"Titkolja, hogy mikor volt orgazmusa, hogy egyáltalán volt-e valaha."

Rettentő figyelmes partner lehetsz, ha a PÁROD, akit elvileg a legjobban szeretsz, ezt el tudja titkolni előtted.

Ami kérdés lényegi részét illeti, ebben a korban már gyakori, hogy csökken a nők libidója, és már nem elég kacsintani, hanem meg kell teremteni a hangulatot, meg kell hozni a kedvüket az intimitáshoz. Bár jobb pároknál ez korábban is alap, de a te esetedben legalább most el kéne kezdeni.

59F

2018. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Miguel,


Lehet, hogy azért titkolja az orgazmusát mert sosem volt neki. Ez is benne van a pakliban. Lehetséges, hogy naivan azt gondoltam azért torzul az arca mert élvez, holott azért torzult mert fájt neki. Az a gond, ugye, hogy ha megfelelési kényszer áll a háttérben, akkor nem várhatók őszinte válaszok sem, akkor csak a válás előtti utolsó pillanatban fogja rám borítani a bilit.


Még egy orvosnak is feladná a leckét, ha nem tudna őszintén beszélni az érzéseiről.


Annak örülnék, ha a hangulat teremtési módszerekről írnál bővebben.

2018. márc. 21. 14:57
 13/19 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy nem tudod van e orgazmusa? Nem elegited ki kezzel aktus utan? Aktus kozben a legtobb no amugy sem tud elelvezni csak csikloval. Vagy o ezt nem igenyli?
2018. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A hangulatteremtési módszerekről a nejed szeretetnyelvét kellene ismerned. Javaslom sürgősen szerezd be Gary Chapman Egymásra hangolva c. könyvét. Ha ez megvan, és áttanulmányoztad, akkor talán meg tudod ölelni asszonykád lelkét is, mert a testét minden fajankó képes. A nők nem férfiak. Szükségük van rá, hogy nők legyenek, és hogy igazi nőnek érezzék magukat a párjuk mellett. Figyelj oda rá. Esténként nincs telefonbuzerálás, Tv bambulása, hanem csak ő legyen számodra. A többihez valóban a szeretetnyelv v ismerete szükséges.
2018. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"De mi az, hogy nem tudod van e orgazmusa?"

Nőknél nem olyan egyértelmű, mint férfiaknál.


"Nem elégíted ki kézzel aktus után?"

Aktus előtt izgatom az egész testét, majd a csiklóját amíg magára nem ránt.

Volt, hogy próbáltam aktus után is, de azt mondta, hogy már túl érzékeny.


"Aktus közben a legtöbb nő amúgy sem tud elélvezni csak csiklóval."

Én úgy szoktam, hogy aktus közben(misszionárius póz) majdnem kihúzom a farkam. Feljebb húzom a testem a feje irányába és a makkommal izgatom a csiklóját. Ilyenkor oldal irányban mozgatom a csípőmet, vagy körözök. Ezt nagyon szereti a párom, meg én is.

A nyelvjátékomat nem bírja, és a fertőzésveszély miatt is aggódik.


"Vagy Ő ezt nem igényli?"

Nem igényli. Olybá tűnik, mintha mostanában szégyellné, hogy Ő élvezi a szexet.

Csukjuk be az ajtót kulcsra, nehogy ránk nyisson valaki. Sötétítsünk be, nehogy meglásson valaki. Csendben csináljuk nehogy meghallják. A gátlásai fokozódnak, amikor a szülői házban vagyunk, ebből gondolom, hogy a neveltetéséből fakad.


De ettől függetlenül korábban kiegyensúlyozottnak neveztem volna a szexuális életünket. Ami annyit jelent, hogy mindketten szexfüggők voltunk. Régebben a párom is sokkal oldottabb volt mint most.


Olyan emlékem is van vele, hogy egy kemping nyilvános zuhanyzójában huzagoltunk az éjszaka közepén. Egy baráti társasággal együtt nyaraltunk és már mindenki húzta a lóbőrt, mi pedig kiosontunk a zuhanyzóba és egymásnak estünk.

Addig amíg az ember egy szexuális vadállattal él együtt, a kétség legapróbb morzsája sem merül fel, hogy a partnere ne élvezné, vagy csupán színlelne.

2018. márc. 21. 22:57
 16/19 anonim ***** válasza:
Hmm nem lehet h nincs magaval megelegedve? Nem szedett fol par kilot, ilyesmi?
2018. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16-os válaszoló.

Lehet.

2018. márc. 29. 09:42
 18/19 A kérdező kommentje:

Beszélgettem a párommal arról, hogy miért nem szeret már szexelni. Azt mondta, nagyon meghíztam és szex közben nyomom a hasát. Felkavarja a gyomrát a lökdösés, szóval nem esik már jól neki.

Ideális testsúlyom 68 kg volt. Az utóbbi években valóban közel 90 kilóra gyarapodtam. Az orvosom szerint a koleszterin szintem és a vérnyomásom is több a normálisnál.

Mondtam a páromnak, hogy az elhízás nála is probléma. Az Ő hasa is nyomta az enyémet, igaz ez nekem sosem esett rosszul.

Idén január óta sportolni kezdtünk. Beszereztünk 3 fitness gépet (lovagló-gép, futópad, elliptikus tréner). Jó időben kerékpározunk, és futunk. A közeli erdőben van egy futópálya, az a kedvencem.


Ledobtunk magunkról kb. 10-10 kilót, de a párom továbbra sem lelkesedett a szexért.

Aztán idény nyáron a páromnak már akkor is fájdogált a hasa, amikor nem szexeltünk.

Megjegyzem, a káposztaféléket, a borsót, már sok-sok év óta mellőzte az étrendjéből, mert puffadt tőle.

Végül idén nyáron nagyon komoly hasi fájdalmai voltak, ami miatt már elkerülhetetlenné vált egy komolyabb orvosi kivizsgálás. A hasi ultrahangos vizsgálat során kiderült, hogy egy kb. 2 cm nagyságú epekő fejlődött ki benne.

Két hete műtötték ki belőle.


Néhány hónap múlva majd beszámolok róla, hogy a műtét mennyiben változtatta meg a szexuális életünket.

Szerintem ez a vélhetően már sok-sok éve növekvő méretű epekő okozhatta a párom egyre csökkenő érdeklődését a szex iránt.

2019. dec. 27. 11:37
 19/19 A kérdező kommentje:

Eltelt 5 hét a műtét óta.

Most már nyugodtan szexelhetünk. Mindössze egy baj van.

Nem tudok elélvezni vele. Azt még nem tudom, hogy mi lehet az oka.

Lehet, hogy ez már a korral jár, és az is lehet hogy a kelleténél jobban hozzászoktam a jobb kezemhez, vagy még mindig aggódom nehogy kellemetlenséget okozzak neki, vagy bennem is bujkál valami betegség.

2020. febr. 2. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!