Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy 50+férfi szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy 50+férfi szexuális teljesítménye?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire kapok erre itt reális válaszokat.Az érdekelne,hogy az 50 feletti férfiak mennyire aktívak még szexuálisan.Illetve hogy mennyire gyakori a teljesítmény csökkenése.

Sejtem,hogy ez sokmindentől függ,de azért kíváncsi lennék.Köszönöm


2018. márc. 17. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én még csak 45. vagyok de volt több csaj is akivel szinte egész nap szeretkeztünk. Az egyikkel reggel 8. tól du. 4 ig. Fantasztikus élmény volt, és ráadásul este rám írt SMS-ben hogy minél hamarább ismétlést kér.
2018. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ember olyan faj ahol hihetetlen nagyok az egyedek közti szellemi, fizikai különbségek. Nyílván szexuális teljesítőképességben is kenterbe ver egy 3 ezret 12 perc alatt futó 50-es férfi is egy olyan 20 évest, aki 6 perc alatt 1000 métert lefutva már szinte haldoklik.
2018. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tökéletesen igazad van,sejtettem,hogy ilyen statisztikák lesznek a válaszok.

Igazából konkrét válaszokat szerettem volna olvasni,mint pl az első,de azért köszönöm,hogy írtál.

2018. márc. 17. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor látom, hogy a hetven körüli fazon szakadatlanul teker fel biciklivel a 2400 méteres hágóra, abból kinézem, hogy 50-es korában is bírta szuflával. Ellenben látom, hogy ilyen huszonéves fiatalok egy-két emeletnyit is alig bírnak felmenni a lépcsőn, akkor sejthető, hogy ők már negyvenesként sem fognak tudni egy szenvedélyes 5 perces menetet sem. Tehát a kérdés maga elég értelmetlen, hiszen bizonyára akad szép számmal még jócskán aktív egyed is 50 felett, de nagyrészt nem kell nagy tüzijátékra számítani. Főleg, hogy a testmozgás, sportolás a mostani 50-es korosztály fiatal korában még egyáltalán nem volt divat. Sajnos.
2018. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled is.

Onnan jött a kérdés,hogy az ismerettségi körömben egy 40 éves férfi mondta,hogy szerinte van még 10 jó éve...nem szoktam ilyesmit megbeszélni másokkal,de így névtelenül megtehetem és érdekelne,hogy az 50 fölötti átlagemberrel ez valóban így van,vagy nem jellemző.

Azért köszönöm a válaszokat.

2018. márc. 17. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki szexel fiatal korába is rendszeresen az fog idősen is, ha lesz rá lehetősége

De aki 20 évesen se nyul sokat a pu.n,c.ihoz az később se fog

Birni meg birja a 70 éves is sztem

Az hogy felállitod neki az nem erőfeszités

2018. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat a 73eves nagypapam az meg mindig aktiv szoval siman megoldhato a dolog. Mondjuk tudni kell rola hogy pehelysulyu boxolo volt, most meg versenybringaval megy mindenhova szoval rengeteget mozog meg most is!
2018. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Párom 50 elmúlt, én lassan 50 leszek. Négy éve vagyunk együtt, a szex isteni, alkalmanként 2-3menet. Ja, és nem kell a felállítással kínlódnom, áll neki magától. Eddig ilyen pasim nem volt, a fiatalabbak is elbújhatnak mellette. Én most értettem meg, mellette, hogy milyen egy igazi pasi, hogy nem törvényszerű, hogy egy lankadt valamit állítgatni kelljen.

Egy bibi van, felesége van sajnos. Mi hetente többször találkozunk, változatlanul odavagyunk egymásért.

Ha számít valamit, mindketten sportolunk.

2018. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. márc. 18. 08:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Statisztikailag a tőbbségnek egyértelműen gyengébb 50+ osan, mint mondjuk 30ason.


Konkrét egyénekre lebontva viszont függhet az adott illető életvitelétől.


Értsd: 100-100 db 30 és 50+ éves férfi közül törvényszerű, hogy az 50+ osoknak lesz gyengébb a teljesítő képességük.


Viszont mindkét csoportban lesz néhány a szabályt erősítő kivétel, pár aki 30 évesen is rozoga és oár aki 50+osan is jól fogja bírni.

2018. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!