Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek egy kövérebb...

Szerintetek egy kövérebb férfi szexuális teljesítménye minden esetben kisebb?

Figyelt kérdés
Esetleg aki tapasztalta magán, megírhatná, ő hogyan éli meg.
2016. márc. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőként tudok írni, két testesebb parnerem volt. Most ezt finoman írtam, szóval mindkettő kifejezetten kövér. Nehezebben jött össze az erekció, nehezebb volt a fentartása is, ami nem csoda, az ereik összeszűkülve, a szívük a túlélésért küzd, tüdőkapacitás is semmi, hát már attól kifulladtak, ha a másodikra gyalogolni kellett, nem hogy 10 vagy több percen át tevékenyen mozogni az ágyban... Nyilván ezzel tisztában lévén, pótolták a hiányosságokat máshogyan, tehát összességében tűrhető volt a helyzet, de nagyon messze az ideálistól. Mondjuk ezt egyiknek se mondtam soha így a szemébe, így is voltak önbizalom gondjaik, felesleges pluszterhet meg minek tegyek bárki nyakába? De ha már 30 kiló túlsúly van, az bizony rontja az egyûttlétek minőségét.
2016. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ez befolyással lenne rá, bár nem tapasztalat..
2016. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első leírta. Kivétel lehet valami edzett erőmester, akin nem háj van hanem többnyire izom.
2016. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az olyan edzett erőmesterek akik ki vannak gyúrva nem jók az ágyba.. Sőt.. Túl nagyra vannak magukkal és mikor leveszik a gatyád akkor elröhögöd magadat. Na meg magukra gondolnak csak.
2016. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Saját tapasztalatom szerint igen (33/F). Utóbbi 10 évben 90 és 120 kiló között ingadozott a súlyom és a nagyobb túlsúlynál bizony kevésbé jól működtek a dolgok. Hamarabb fáradtam és kevésbé volt tartós annak ellenére hogy valamilyen szinten mindig sportoltam, 120 kilósan is (igaz ilyenkor nehezebben vettem magam rá, jobban összecsaptam). 17 éves korom óta megy a gyúrás (naturálban) és kisebb megszakításokkal szinte folyamatosan. Nagyobb feleslegnél mondjuk nem volt barátnő, ilyenkor az önbizalom is a béka segge alatt volt, ami szerencsére nálam nem további hízásban folytatódott, hanem arra ösztönzött, hogy ledobjam a túlsúlyt. Sokan elfogadják, hogy a korral jár a kisebb potencia, pedig szerintem nem, törekedni kell a stresszmentes életre és rendszeres sportra.
2016. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!