Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyi pénz lenne az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi pénz lenne az, amiért lefeküdnétek egy ápolt, számotokra semleges (tehát nem is vonzó, de nem is taszító) férfivel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 11:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Semennyiért nem feküdnék le egy olyan férfival, aki számomra nem vonzó. Sem 10 millióért, sem egymilliárdért, semennyiért. Biztosan vannak olyan nők, akiket meglehet vásárolni, de én nem ezek közé tartozom. Nem megy a szex olyasvalakivel, aki nem vonz még pénzért sem. Na meg nem is csinálnám szìvesen, nem élvezném, nem esne jól egy ilyen férfi érintése és nekem többet ér egy jó szex egy számomra vonzó emberrel. Szóval ezek miatt egy hatalmas NEM.
2018. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Na erre régen csináltunk egy kísérletet, egy köteg 10ezressel szólitottunk le random nőket az utcán, kezükbe adtuk a pénzt, és mondtuk hogy kettőnkkel (én és egy haver) kellene dugni, ha benne van jöjjön el velünk és övé a pénz. Nyilván egyik se kapta meg az 1 millát, mivel nem volt szex, de a lényeg! Kb 20 nőből egy se mondott NEMet!!!!! Na akkor hogy is van ez? Egy millióért rögtön 2 pasival dugtak volna!!
2018. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem kevesebbért is megtenném, de legyen mondjuk 60 millió. Az egy olyan összeg lenne, amiért sok mindent megtennék. Megoldódna egy csomó konfliktus az életemben.
2018. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Pontosan az első így van.

Én jelen pilanatban egyel,de neki nem kellek

2020. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt akartam.írni jelen pilanatban egy srác lenne akivel ,de neki nem kellek.

De természetesen ingyen mert tetszik ,és ő rá tudna arra venni hogy házaság előtt legyen....

Mert elégé valásos vagyok,de ő olyan csodálatos ,az arca,a böre,és annyira okos,és szép...

2020. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Vizont pénzért ,soha senkivel se,vagy tetszik egy fiu és igen vagy nem.....

MEG TÖBB SZÁZ MIKKIOÉRT SE!!

2020. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#12

Tuti hogy hazutsz ,20 bol legalább egynek nemet kell ,mondania ,mert matematikailag nem léteezik olyan hogy valaki mindenre ugyan azt mondja kevés a valoszinűsége.Eből kiderült ,hogy hazutsz mert matematikailag ennek nagyon kicsi a valoszínűsége hogy valaki mindenre igent vagy nemet mond ,mindig van legalább egy letéres,nem véletlenül van az hogy a déenesz tezstre is csak 99% írnak,mert 100% nem létezik

2020. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha kevesebbet mondtál volna akkor talán elhiszem,de ìgy .....

Ilyeneket kitalálni amugy,te férfi

2020. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#1

Egyes válaszolo igazad van egyet értek pont ìgy van

2020. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!