Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy 18körüli pasi szüz-e még?

Figyelt kérdés
Facebookon nagyon nyomul,meg irja,hogy mennyire tetszem neki,megcsokolna stb..de élöben nagyon távolságtarto,alig mer rámnézni és kis aranyos. Most akkor miért nem ilyen élöben is? A pasik kb mikor vesztik el a szüzességüket?

2018. márc. 17. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is ahhoz hasonló vagyok amilyet körülírtál, de ettől függetlenül egyáltalán nem vagyok szűz. Szóval nem igazán van összefüggés, lehet hogy csak nem tud még feloldódni a közeledben annyira. Ha együtt lesztek például akkor ez gyorsan el fog múlni.

18F

2018. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Például megkérdezed tőle. Ha azt mondja, már nem szűz, viszont az ágyban össze-vissza bénázik, akkor hazudott. :)
2018. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Átlépnek a szexuális életbe" pontosabb kifejezés, mint az "elvesztik a szüzességüket", hiszen semmivel nem lesznek kevesebbek ilyenkor, nem vesztenek el semmit, csak gyarapodnak egy élménnyel.
2018. márc. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez relatív. Akinek semmilyen tapasztalata nem volt, neadjisten eddig visszautasításokat kapott, annak az is nagy bátorság, hogy üzenetben le tudja írni, míg valakinek az se jelent gondot hogy gátlástalanul a szemedbe mondja hogy mit csinálna veled (és ő ilyenkor nem bátor, mert tényleg van ekkora egoja).


Szóval én azt mondom, hogy ha őszintén ír, az már nem a 0. lépés, de igen, valószínűleg szűz.


"A pasik kb mikor vesztik el a szüzességüket?" Hát ez meg nagyon változó. Valamiért azt hiszik sokan, hogy ebben a korban mindenki elveszti, és későbbre maradnak a lemaradók. Közben meg tömegével lépnek át a húszas éveikbe szüzen a fiúk is, és egy részük azt hiszi, hogy egyedül vannak, ezért erősítik ők is azt a tábort (hazudnak) hogy már elvesztették.

Középiskolában aki közösségi, barátnőzős figura volt, az igen, aki pedig csak bejárt az iskolába majd hazament minden nap, az nyilván nem. Ha a saját volt osztályomra gondolok, akkor szerintem 20 éves kora előtt 2-4 fiú nem volt szűz, ezzel szemben a lányoknak a 2/3-a (nem túlzás, egyesével néztem) tuti nem volt az. Ha tovább részletezném, abból még az is kiderülne, hogy a lányok nemcsak a számokban, de a népszerűségben is magasan büszkélkedhettek a pasik terén, tehát abból az a 2-4 fiú sem feltétlen a legjobb csaj mellett kötött ki, csak volt barátnőjük akikkel így volt szexuális életük is, míg 1-2 kivétellel a lányok mellett sorra álltak az alfahímek. Aztán egyetemen a gólyacsoportban ugyanez a tendencia indult, ugyanebben az arányban lányok közül szinte már az is alig volt akinek nem volt barátja, de akiről egyáltalán feltételezni lehetett az 1, míg fiúk közül 5 biztosan szűz volt..

Először úgy tűnik, hogy nem jön ki a matek, pedig de, egyrészt a lányoknál az idősebb pasik is közrejátszottak, másrészt azok az alfahímek idővel voltak mással is, a nagyobb forgalom náluk volt.

2018. márc. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pasiknál semmi jelentősége. Ha szűz ha nem szűz az első együttlét az testi ismerkedésről szól. Tehát hosszabb előjátékot jelent. Aztán ha beindul, lehet túlszárnyalja a tapasztalt férfiakat. Általában a férfiak sokkal nyitottabbak szexuális téren. A férfiban a gátlást inkább az okozza, vajon hogy reagál a lány, és a környezet a szexualitására.
2018. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát jó esélyel szűz. De akkor már nem tetszik vagy eddig se jött be? Min változtat? Segíts neki ne legyen egy 1000 dik 25 éves szerencsétlen itt a gyakorin!
2018. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?!
2018. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy cikket, azt hiszem tavalyit. Hazánkban a fiúk átlagban 20 éves korban esnek át rajta, a lányok 17. Amiben ezt olvastam egy meggyőzőbb tanulmány volt mint az ilyen benyögdécselt tömegstatisztikák. De ha egyik ilyen népszerű világstatisztikát nézzük, akkor a teljes körben 18,4. De ebben benne vannak a régebbi generációk is illetve mivel a lányok korábban veszítik el ezért lejjebb húzzák az átlagot. Szóval szerintem ki lehet jelenteni ezt a 20 éves átlagot a mai fiataloknál. Miért ennyire kardinális kérdés számodra az, hogy szűz?
2018. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is erősítettem ezt az átlagot 10 éve, mert én is 21 voltam. De még várhattam volna vele. Illetve nem kellett volna azzal a lánnyal együtt lennem. De megsajnáltam. Így utólag szerintem egy jól kitervelt dolog volt, hogy ezt váltsa ki belőlem és így jöjjön össze velem.
2018. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!