Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rà vagyok kattanva a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rà vagyok kattanva a szex tèmàra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos 19 èves làny vagyok, ès mèg szűz. Az a problèmàm hogy nagyoon nagyon sokat gondolok a szeretkezèsre, ès szinte màr elveszi minden időmet.


Mit tudnèm ez ellen tenni? :/


2018. márc. 17. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudod én szívesen írtam volna inkább üzenetet, de nem teszem, mivel ezt kérted, viszont nem olyan szándékkal tettem volna. Így csak nagy vonalakban írok ide.


Először is fontos lenne a személyiséged feltárása. Mi akadályoz meg abban, hogy szeretkezz? Pusztán mélyen erkölcsi beállítottságú vagy, esetleg megválogatod, hogy kikkel lennél szívesen együtt? Ne érts félre, nem ítélem el ezt a jellemet, hisz én is ilyen vagyok. Nem fontos ám komoly kapcsolatot létesíteni valakivel, hogy szeretkezhess. Ha mondjuk lenne egy hasonló beállítottságú fiú haverod, akivel ismeritek egymást régebb óta, és hasonló cipőben jár, akkor vele is megélhetnéd. Még talán jobban is járnál vele, mivel nincs komoly párkapcsolat, nincs az a mély nyomás rajtatok, meg elkötelezettség. Szerintem ez az eset egyáltalán nem könnyűvérűségre hajaz, legalább is ez az én véleményem. A másik, hogy mélyen elgondolkodsz az életen, hogy mit szeretsz szívesen csinálni, teljes odaadással, amivel tényleg lekötöd az összes szabadidőd. Magyarán keresel magadnak egy vagy több hobbit amit betegesen tudsz űzni már szinte. Ez utóbbi a könnyebb út, viszont meg is van az ára, ugyanis nem fog alábbhagyni az erős vágyakozás, de csinálsz dolgokat, amiben lesz sikerélményed. Utóbbi esetben vársz ezzel évekig, majd úgy jársz mint én, hogy kb. 25 körül alábbhagy a libidód, és bár nem lesz erős késztetés meg vágyakozás, szenvedés, viszont lesz helyette egy nagy üresség, ami hát...Valljuk be nem a legjobb. Tudod a szexualitás is olyan dolog, mint minden más. Ha nem ennél egy hétig, akkor megvesznél, míg bele nem pusztulnál. Lehet, hogy a szex nem ilyen, lehet nélküle élni, de biztos vagyok benne, hogy se mentálisan, se fizikailag nem leszel rendben, és az életidőd is leredukálódik a biológiai szabályok értelmében.

2018. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz mindent a fogamzásgátlásról és a nemibetegségek elleni védekezésről, akkor tényleg csak annyi, hogy ismerkedj meg valakivel és ha bízol benne, akkor szexeljetek.
2018. márc. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!