Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit értetek azalatt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit értetek azalatt, hogy szeretnétek, ha egy nő keményen bánna veletek szex közben?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinél mást jelent ez, de nagyvonalakban azért leírnátok ti mit értetek ezalatt?
2018. márc. 17. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Bocsi hogy lányként írok de két végletet tapasztaltam. az egyik az hogy a csaj elkapja leteperje és írányítsa a szexet harapjon karmoljon

a másik véglet amikor a csaj át megy Dominába esetleg tökön rúgja alázza veri kiröhögi a pasit .

2018. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Mert a mai világban már felcserélödtek a szerepek,és már nincsenek férfiak! A nők lettek tökös férfiak,a fiúkák meg nők, sajnos. Régen pont fordítva volt,a férfiak bántak keményen a nőkkel,feldobták a szalmakupacra aztán adtak nekik. Ma meg ez a sok seprűfejű meg önbizalomhiányos fiúkák,arra várnak amire a régen a nők. Úgyhogy ne feled ha egy fiúval dugsz,az igazából nő! Ezeket a mai fiúkat úgy lehet írányítani,mint a birkákat. Sajnos....

39/F

2018. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok ilyet. Engem inkább az zavar, hogy csajok követelik nagyon a keménységet, és utána ők is keménykednének. Ezek az 50 árnyalatos filmek nagyon népszerűek most náluk.
2018. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lábfétises domináns feladatok elvégeztetése a hapsival, bb., stb.
2018. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Pl ha ellök előveszi a farkam és nem kérdez csak csinálja amit akar keményen leszop letorkoz mert ő igy akarja én meg csak kamillázok hogy mivan erröl van szó :D
2018. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy használja a testemet a saját élvezetére, irányítson, utasítson, taposson az arcomon, stb.
2018. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!