Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavar titeket ha egy nő beszél hozzátok vagy kérdezz titeket szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
Több helyen azt olvastam ez zavaró lehet, de a párom halk típus szeretkezés közben általában csak halkan szuszog a végén mielött elmegy akkor szokott nyögni egy picit. Ez mondjuk engem nem zavar és így tudom is, hogy élvezi. Orál közben viszont nem tudom mi a helyzet mert ott is halk az elején szinte semmilyen hangot nem ad ki csak simogat közben. Ilyenkor sokszor megkérdezem, hogy jól esik e neki. Arra azt szokta mondani, hogy igen. Elgondolkoztam rajta a napokban, hogy vajon nem e esek át a ló másik oldalára? Ha túl sokat kérdezem közbe az zavaró lehet? Illetve szeretkezés közben is kommunikatív vagyok én szeretem szavakkal is kifejezni ha egy mozdulat épp nagyon jól esik. Ez lehez zavaró?
2018. márc. 17. 12:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar! Én is szoktam hozzá beszélni!
2022. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!