Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavar titeket ha egy nő beszél hozzátok vagy kérdezz titeket szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
Több helyen azt olvastam ez zavaró lehet, de a párom halk típus szeretkezés közben általában csak halkan szuszog a végén mielött elmegy akkor szokott nyögni egy picit. Ez mondjuk engem nem zavar és így tudom is, hogy élvezi. Orál közben viszont nem tudom mi a helyzet mert ott is halk az elején szinte semmilyen hangot nem ad ki csak simogat közben. Ilyenkor sokszor megkérdezem, hogy jól esik e neki. Arra azt szokta mondani, hogy igen. Elgondolkoztam rajta a napokban, hogy vajon nem e esek át a ló másik oldalára? Ha túl sokat kérdezem közbe az zavaró lehet? Illetve szeretkezés közben is kommunikatív vagyok én szeretem szavakkal is kifejezni ha egy mozdulat épp nagyon jól esik. Ez lehez zavaró?
2018. márc. 17. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem sőt pozitív hogy figyel rám 😉
2018. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, sőtt, izgat ha egy nő bőbeszédű szex közben, minél csúnyábban, perverzebben beszél annál izgatóbb, de ha csak kérdez, vagy irányít és el mondja mi jó és mit szeretne, vagy csak úgy adja tudtomra, hogy jól érzi magát az is izgat. Nem szeretem a halk, néma nőket szex közben, én is beszédes, hangos vagyok.


33/F

2018. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez egyénfüggő, én pl. kifejezetten azt szeretem, ha beszélnek hozzám szex közben, meg persze ha én is beszélhetek. És férfiként én vagyok az, aki néha attól tartok, hogy átesek a ló túlsó oldalára.

Szóval ez nem férfi-nő dolog, embere válogatja, kinek milyen a hozzáállása ehhez.

2018. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ramone ***** válasza:
100%
Nem zavar legalább dumálunk egy jót
2018. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Király Péter 1 ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg, felszabadít, beindít, főleg ha elégedett szavakat hallok:)
2018. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem kifejezetten jól esik az ilyen figyelmesség. :D
2018. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna,hogy megszakítja,és folyton kérdezösködik,rohadt pipa lennék. Ha nem jó majd szól az ember,nem kell folyton kérdezösködni,főleg nem közben! Majd ha vége akkor ok,lehet beszélgetni,és elmondhatnád,kérdezösködhetnél.
2018. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha alkalmi, akkor kérdezősködhet, de ne percenként, úgyis 1 alkalomról van szó, hozzuk ki belőle a legtöbbet. Ha tartós kapcsolat ráérünk utána megbeszélni, min lehetne még csiszolni. Egyébként én szoktam adni visszajelzést, akkor is, ha nagyon jó, és akkor is, ha tévúton jár a srác. :)
2018. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a Jaltai Konferenciát akarja megbeszélni, akkor nem zavar, sőt, én szeretek kommunikálni szex közben, de csak a megfelelő pillanatokban, nem egyfolytában. Jó dolog a kommunikáció, mert az élvezethez hozzáad fizikai és lelki értelemben is.
2018. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar!
2022. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!