Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet zavaró egy fiúknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet zavaró egy fiúknak szexnél ha a lány hátán van tetkó?

Figyelt kérdés

Egy szép,igényes,sima fekete színű tetkóra gondolok:)

2 lapockám között van,nem kis tetkó,ahhoz képest hogy az első tetkóm,azóta csak 1 lett ezen kívül:)Viszont érdekelne hogy a fiúk többsége hogyan gondolkodik erről,lehet zavaró a partnernek szex közben ez a tetkóm a hátamon?Vagy a többséget nem érdekli ilyenkor?Csak remélni tudom általában hogy tetszik a fiúnak:)Tudok képet mutatni róla ha érdekel valakit:)


2018. márc. 16. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon tetkó ellenes vagyok úgyhogy engem zavarna ha a páromon az lenne, nem igazán tudnám úgy megtűrni hosszabb távon:) A tetkósok sem rossz emberek, de a párom ne legyen az.


Ha egy személyen tetkó van nem érdekel, de a páromon ne legyen se kicsi se nagy.

2018. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tetoválás függő, van amire azt tudnám mondani, oké.
2018. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ket sracot is izgazott szexualisan a tintas borom. :)
2018. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennyi konzervatív férfit a világ nem látott ... pedig nagyon szép és izgató egy nőn a tetoválás.
2018. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!