Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet zavaró egy fiúknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet zavaró egy fiúknak szexnél ha a lány hátán van tetkó?

Figyelt kérdés

Egy szép,igényes,sima fekete színű tetkóra gondolok:)

2 lapockám között van,nem kis tetkó,ahhoz képest hogy az első tetkóm,azóta csak 1 lett ezen kívül:)Viszont érdekelne hogy a fiúk többsége hogyan gondolkodik erről,lehet zavaró a partnernek szex közben ez a tetkóm a hátamon?Vagy a többséget nem érdekli ilyenkor?Csak remélni tudom általában hogy tetszik a fiúnak:)Tudok képet mutatni róla ha érdekel valakit:)


2018. márc. 16. 22:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*egy fiúnak
2018. márc. 16. 22:51
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Én nőn nem tűröm meg.
2018. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Hacsak nem a volt pasid portréja van rád pingálva, akkor nem értem miért kellene zavarjon.
2018. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
:/
2018. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem tetszik a nők bőrén semmilyen tetoválás, sehol sem. Számomra csúnyítja a bőrt, ami nélküle szebb lenne és picit még ribisnek is tartom.


Ennek ellenére nyilván nem dobnék ki egy lányt az ágyamból csak emiatt, vagy mondjuk tényleg csak emiatt nem küldeném el ismerkedéskor. De tényleg nem tetszik a tetkó. (piercing ugyanez)

2018. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Engem izgatnak a tetkók. 27/F
2018. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem jon be...
2018. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a tetoválás a törzsi társadalom sajátja, melyet már meghaladott a civilizáció a nyugati világban, emiatt engem zavar bármilyen tetoválás viselete – oda nem illőnek gondolom.
2018. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Nálam kizáró ok, de ettől még másnak bejöhet.
2018. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Mivel imádom a tetkókat szívesen megnézném mindkettőt. :)

Amúgy a magam nevében beszélve, engem egyáltalán nem zavarna.

2018. márc. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!