Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, leszopnátok pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leszopnátok pasit alkalmi esetén, ha egy buliban találkoznátok? (folyt)

Figyelt kérdés

... soha nem ismertétek előtte, valószínűleg soha nem látjátok újra?


Mit vállalnátok be ilyenkor. Orál, anál? Bármi? akár többes? (Amikoris a résztvevőket soha nem láttátok még, s nem is várható, hogy lesz folytatás a jövőben)


2018. márc. 16. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Orál és punciba szex simán.

Anál ...meggondolnam..

2018. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp sem tennék ilyet, nem vagyok ri#banc
2018. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mindig leszopom az alkalmi pasikat is. Nekem ez hozzá tartozik a szexhez. Ők is kinyalnak. Analis szexet ha épp van kedvem hozza akkor jöhet.

4 olasz pasi fűzött egyszer Ibizan,hogy egyszerre csinaljam velük. Azóta is bánom,hogy akkor nemet mondtam. Itt nem merném bevallalni. Kitudja kivel fut össze az ember...

2018. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szopás is anál is belefér. Attól függ mihez van kedvem.

Ha tuti bizti többet nem látom őket 😂😂😂😂 akkor max. 3 -4 pasival kiprobalnam (csakhogy ugye jusson lent is mindkét lyukba meg a számba is 1-2 😂😂😂)

2018. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem akarom lelombozni a fantáziádat, de én egy egyéjszakás kalandban semmit sem vállalnék be, csak egy sima gyors szex. A többit komoly kapcsolatra tartogatom. Nekem ahhoz ismerni kell a másikat, bízni benne, szeretni.

De biztosan van sok lány, aki bármit bevállal csak úgy.

2018. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!