Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek belemenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenne a fiúbarátom (aki szerelmes belém), hogy análisan csináljuk, ha megkérném rá? Ti belemennétek ilyenbe?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 12:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De úgy látom fiúk, savanyú a szőlő... Ha dolgoznátok rajta ahelyett, hogy itt irigykedtek és keseregtek, akkor lenne, akit ti is d*gjatok...
2018. márc. 14. 13:13
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van sokkal jobb összetörni a szívét mert megbízol benne csak valszeg ha azt mondod beki hogy csak megakartam dugatni magam veled nem fog örölni neki
2018. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Én belemennék L.
2018. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kerdezo, en nem vagyok irigy rad. :/ Van parom, nekem nem kell ilyenekhez folyamodnom ;)
2018. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
csak hogy tisztázzuk, te egy lány vagy aki azt szeretné, hogy valaki análisan szexeljen vele és erre kinéztél egy barátot aki szerelmes is beléd. Szerinted akkor nem csinálná veled???
2018. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

nem rólad van szó Hanem a pasiról hogy Ő van érted odáig hisz szerelmes beléd. és mekkora labda már neki h az a csaj akibe bele van zúgva Engedi a seggbe kukit sőt még kéri is és még nem is kell összejönnie veled hogy análisan megrakja a popsidat

24N

2018. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

50%. vagy igen, vagy nem

Ne idegeneket kérdezz meg, mert nem tudhatjuk.

Az is lehet, hogy eleve nem szimpatizál az anális szexel.

HA szerelmes beléd, akkor akármit mondasz neki ugyis tul fogja gondolni, hogy ezálltal később hátha lehet más komolyabb kapcsolat is köztetek. De lényeg, hogy tisztázd vele a körülményeket, ha megteszed.

2018. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!