Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan engedhetném el magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedhetném el magam szeretkezeskor?

Figyelt kérdés

Párom nem szeretne tablettát szedni. Csak óvszerrel védekezünk illetve hüvelykúppal.


A baj az hogy tartok attól hogy ha,, olyan,, lesz a kezem és előjáték közben ujjazok, vagy ő simogat engem és az ő keze lesz , olyan, és ő húzza fel az óvszert .. akkor akár becsúszhat a baba, amitől félek..

Kort és nemet is 29f


2018. márc. 13. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mi a frászért ujjazod?

Nem tanultál biológiát?

Esetleg egy kis logika?

Ha érezne belőle valamit, az az a hüvelyben idegvégződések lennének, belehalnának a szülésbe!

Pont elég ha a hüvely bejáratát simogatod, vagy masszírozod a szeméremdomb belső falát ha már mindenáron be akarsz nyúlni.

És különben is 29 évesen baba... és akkor mi van?

Tejfeles szájú nyálcsöpögős kisgyerek vagy?

2018. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, de jelenleg nem olyan az elethelyzetem hogy beleferne
2018. márc. 13. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A spermiumok elpusztulnak, ha nincs ondófolyadék, ami táplálná őket, tehát ha kiszáradnak, vagy vízbe kerülnek. A hüvely fala savas, az is halálos nekik. Csak akkor van esélyük, ha a méhszájon átjutnak, ahhoz pedig a hüvely legvégén kell landolniuk.

Annak roppant kicsi az esélye, hogy a kezetekről életképes spermiumok terhességet okozzanak. Hacsak nem csorog rajta a sperma, de nem ilyesmiről van szó, gondolom. ;)

2018. márc. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!