Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám megint annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megint annyira felizgatni, mint az első anális szeretkezéskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal több,mint egy éve vagyunk együtt,előtte 2 másik sráccal volt még szexuális kapcsolatom. Velük nagyon jó volt a szex, imádom amikor "beszéltünk" szex közben, mert nagyon beindított. A mostani barátom viszont hiába próbáltam rávezetni, hiába kértem tőle,hogy beszéljen, suttogjon a fülembe, neki nem megy.

Néha mondogatta, hogy ki szeretné próbálni az anált, és nemrég sort is kerítettünk rá. Annyira jó érzés volt, mert borzasztóan felizgult, és végre beszélt hozzám, pont amire már annyira vágytam. Viszont sajnos azóta akárhányszor szeretkeztünk, maradt a csendes szex. Nagyon bánt,mert szükségem van arra, hogy teljesen egyben legyünk szex közben, ami számomra csak izgató beszéddel lehetséges.


Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tegyek,hogy végre megeredjen a nyelve?

21L


2016. júl. 26. 13:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ne kéresegsd, maradj csendben csak egyszer..hidd el azonnal megered a nyelve :)
2016. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*kéregesd
2016. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mivel nem partner benne, ezért én se szoktam beszélni. Van pár próbálkozásom, de mivel nem nagyon reagál rá, inkább csendben nyögdécselek
2016. júl. 26. 13:24
 4/19 anonim válasza:

Igen én is így vagyok ezzel ugyanígy.:(

De nekem már sikerült rávezetni még pedig ugy hogy felizgatom elkezdek szopni aztán mikor már iszonyuan beindult abbahagyom ő elkezdi a csiklomat izgatni és beszél közbe mert elájul ugy bevan indulva probáld ki:)

2016. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szia! Az a baj,hogy szoktuk ebben a sorrendben is csinálni, néha mond 1-2 szót, de amúgy sajnos semmit :/

Olyan jó lenne azt elérni, mint a múltkor, hogy magától beszélt, és nem azért mert néha eszébe jut, hogy megkértem már rá.

2016. júl. 26. 13:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Sajnos kevés lánynak van erre igénye, ezért gondolom ő sincs erre felkészülve. Nem mindenki van oda azért, hogy szavakkal próbálja megőrjíteni a partnerét. Mások viszont igen. ;)
2016. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez pontosan így van. Sajnos. Ő is csak nézett rám furcsán, amikor először beszéltem vele erről kapcsolatban, mert hogy ő sosem beszélt még szex közben, meg nem is kérte még senki ilyenre. Viszont az első barátommal hozzászoktam a másfél-2 év alatt, hogy mennyire izgató is a beszéd szex közben, és most,hogy ezt nem kapom meg,néha olyan üresnek érzem az együttléteket.
2016. júl. 26. 13:45
 8/19 anonim ***** válasza:

azt szeretném megkérdezni, hogy milyen beszédre gondolsz szex közben kedves kérdező?

Konkrétan ilyen "beindító" beszédet szeretnél?

2016. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem ilyen típus, el kell fogadnod, vagy megválnod tőle. Érdekes, én is szeretek kommikálni szex közben, de azért nem esem túlzásba, hogy szófosásom lenne.
2016. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*kommunikálni
2016. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!