Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell az első análba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell az első análba belefogni?

Figyelt kérdés

Elképesztően kívánom és kiakarom próbálni az anális szexet, természetesen barátom is. Eddig próbálkoztunk néha, 1 ujjal megujjazott, kb a kisujja ment be csak, utána már nagyon fájt, mert kiszáradt.

Valaki leírja részletesen, hogyan fogjunk bele? Síkosítóval vagy baba olajjal, vagy mivel és hogyan?

19L



2016. febr. 2. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mi az első úgy csináltuk h először punciba volt a barátom és elég nedves volt a farka h lassan óvatosan betolja, de egy idő után síkosítót is tett rá h könnyebben becsússzon, de az első nagyon fájt nekem és csak a barátom miatt tűrtem egy ideig, de utána a többi már sokkal jobb volt és a mai napig élvezem

19/L

2016. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Ellőtte szépen ki kell takarítani a kis lyukadat. Majd masszírozza. Lazítsa egy kicsit az izmokat, masszírozással. Lehet síkosítóval, baba olajjal , krémmel és nyállal is. (Nálunk ha nincsenek ezek kéznél, akkor nyállal szoktuk.) 90% nyálat használunk. Majd mehet be az egyik ujja utána ha úgy érzed, mehet a második ujjal is. Így kell kitágítani ha már nem fáj lehet, csinálni. Ha úgy érzed, hogy még fáj akkor masszírozza csinálja 2 ujjal.
2016. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. 19F
2016. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Próbáljátok ki, hogy a pasid egy forró fürdő után babaolajjal jó alaposan végigmasszírozza a testedet (de tényleg alaposan, szánjon rá legalább fél órát). Segíteni fog, ha beköti a szemed, így jobban tudsz koncentrálni az érzésre. A légzésed mindvégig maradjon egyenletes, vagy legalábbis törekedj rá. Ezt követően a popsidba csúsztassa be az egyik ujját. Csak csúsztassa be, ne mozgassa. Te pedig próbáld meg a záróizmodat ellazultan tartani, miközben ő nyalja a puncid. Ha ellazultan tudod tartani, kezdje el mozgatni lassan, miközben tovább nyal. És akkor is próbálj ellazulni. Ha ez megvan, mehet két ujjal vagy valami hasonló vastagságú dologgal. És így tovább. Ha nem tudod ellazultan tartani a záróizmod, akkor ne menjetek tovább.


22/F

2016. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

"Elképesztően kívánom és kiakarom próbálni"

1) Azt sem tudod hogy mi az...

2) Azt sem tudjátok hogy kell

3) A szex felnőtteknek való, nem ilyen szellemileg visszamaradottaknak

2016. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
SÖÖEEEEEEEEEEEEGGBÖÖÖÖÖEEEEEEEEEEEE!!!!!!!
2016. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5. te alpári barom. tapasztalatokra voltam kíváncsi, hogy ne fájjon annyira. nem úgy akarom, hogy bumm bele. barom.

többiek, köszönöm szépen, hasznosak voltak a válaszok, alkalmazni fogjuk! :)

2016. febr. 2. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
nagyon szívesen, remélem jó lesz SÖÖEEEEGGGBÖÖÖEEEEEEEEE
2016. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer egy hozzászólásnál olvastam, hogy lidokain kenőcsöt használtak.

Ott is ki akarta próbálni a csaj, de félt, hogy fájni fog neki. Volt szintén előjáték lazítás nyalás ujjazás, de még úgy is fájt neki, és végül ő ajánlotta fel, hogy egy kevés helyi érzéstelenítőt használjanak.

Nem tudom mennyire lehet így élvezetes, de az biztos, hogy ha a péniszhez is hozzáér a kenőcs akkor a faszi semmit nem fog érezni.

Szóval neki ilyen esetben alap az óvszer.

Nem azt mondom, hogy próbáljátok ki így, de ez is egy módszer.

2016. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Joe.38 ***** válasza:
50%
Ha aggódsz kedves kérdező én párszor a Lidocain kenőcsöt használtam a kezdő lánynak - nál. Majd egy - két hönap folyamatos edzés után belejött nem kellett elhagyható volt. . Patikába 1000 vagy 2000 között kaphatö. Tökéletes sokáig nem fogy el. Pasid bekeni neked Lidicai kenőccsel . 10 - 15 perc kenegetés bemaszírozás kívül belül és mehet a móka.
2016. febr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!