Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám megint annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megint annyira felizgatni, mint az első anális szeretkezéskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal több,mint egy éve vagyunk együtt,előtte 2 másik sráccal volt még szexuális kapcsolatom. Velük nagyon jó volt a szex, imádom amikor "beszéltünk" szex közben, mert nagyon beindított. A mostani barátom viszont hiába próbáltam rávezetni, hiába kértem tőle,hogy beszéljen, suttogjon a fülembe, neki nem megy.

Néha mondogatta, hogy ki szeretné próbálni az anált, és nemrég sort is kerítettünk rá. Annyira jó érzés volt, mert borzasztóan felizgult, és végre beszélt hozzám, pont amire már annyira vágytam. Viszont sajnos azóta akárhányszor szeretkeztünk, maradt a csendes szex. Nagyon bánt,mert szükségem van arra, hogy teljesen egyben legyünk szex közben, ami számomra csak izgató beszéddel lehetséges.


Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tegyek,hogy végre megeredjen a nyelve?

21L


2016. júl. 26. 13:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én a bnőmmel vagyok igy, én vagyok a beszédes, őmeg azzal védekezik h nem tud megszólalni mert konkrétan levegőért kapkod..vhol megértem, de mégsem :D
2016. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igen, beindító beszédre gondoltam, szerintem hihetetlenül fel tudja fokozni a hangulatot :)

Én nem is sok beszédet szeretnék, de azért ne úgy teljen már el egy szeretkezés, hogy az egyetlen hang az a nyögdécselés, vagy a "fordulj meg", "fordulj az oldaldra". Igenis kell olyan, hogy "annyira megdugnálak" vagy "istenem, annyira jó nedves vagy". Szerintem! :)

2016. júl. 26. 13:51
 13/19 anonim válasza:

izgasd fel amennyire csak tudod fél ora előjéték minimum.

és hidd el beszélni fog.

2016. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Imádom előjátékként is orálisan kényeztetni, de hidd el, hogy akkor sincs semmi hangja, ha sokáig játszom vele. :/
2016. júl. 26. 13:57
 15/19 anonim ***** válasza:

próbáltátok, hogy szex közben izgatja az ujjával a popsidat?

lehet az is elég izgató lenne a számára :)

mondjuk fura, hogy akkor beszélt máskor meg nem...


23F

2016. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 muscleman666 válasza:
Beszélgetni akarsz vele vagy dugni ? Döntsd már el , nyögni kell nagyokat nem dumálni...
2016. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Lehet rávezetem megint az anális témára, akár csak ujjal, hátha megint belejön. :)


Kedves utolsó, még hangosabban akkor fogok nyögdécselni, ha beszél is hozzám! :)

2016. júl. 26. 14:23
 18/19 westsidecc válasza:

MOnd meg neki határozottan,hogy igy egyhangú a szex. ÉN csajom is ilyen,mint te.. Hogy teljesen összhangba legyek/ünk,és beszélgetni akar,hogy teljes legyen a harmónia. ismerös :D

Elöször én se szerettem. De,mivel nagyon szeretem a barátnőmet,igy bármit megteszek érte,hogy élvezze a szexet : D

19/F

Sok sikert ;)

2016. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

És élvezetből mondod, vagy csak azért, hogy megfelelj a kívánságának? Mert van amikor olykor-olykor ő is próbálkozik, de nem az igazi :/

Amúgy mint írtam, beszéltem már vele erről, nem egyszer, de kijelentette, hogy ő sose beszélt szex közben, és nem is fog. ( Ő amúgy már majdnem 30 éves,tehát nem tudom mennyire lehet megváltoztatni ebből a szempontból)

2016. júl. 26. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!