Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok szex? Mitévő legyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szex? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szexmániás. De a párom heti 2x képes szexuális aktivitásra. Ha előző nap szex volt másnap nincs rendes merevedése. Fél éve élünk együtt. Mindketten fiatalok vagyunk. 24évesek, ilyen korban napi 2 sem lehetne akadály nem.Tippek h mitől lehet ez. Akivel ez előfordult már, szakítás lett a vége.

2018. márc. 13. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem jó párt választottál! Velem egész nap is szeretkezhetnél ha ahhoz van kedved. Volt egy csaj akivel reggel 8. tól du. 4. ig szeretkeztünk. Ilyen nőt keresek de még sajnos nem találtam. Írj! Beszélgessünk.
2018. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer 36 órán keresztül szexeltem és én 12x mentem el a lány meg 120x. Tartott volna tovább is, csak megszólalt az ébresztőóra és felébredtem
2018. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12. Nem kell csúfolódni és kételkedni! El kell jönni és megbizonyosodni róla!
2018. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!