Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak, mit csináljon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, mit csináljon egy csaj, hogy nektek jó legyen a szex?

Figyelt kérdés

Mi az, ami előjátéknál nagyon fel izgat titeket?

Az aktus során mi az, ami sokat dob a dolgon(pl hüvelyizmok összeszorítása)


És mi az, amivel a csaj tönkre tudja tenni a szexet?


2018. márc. 10. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Csaj? En csajokkal nem allok szoba, mind gyerekesek. Max 30-as novel.
2018. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljon egy nő?
2018. márc. 11. 00:03
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha csak szexről van szó, akkor legyen kUr.V Ás!
2018. márc. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tönkre lehet tenni érzéketlen fadarabot játszva, közben telefonálva, vagy röhögve. Ezek elég lehangolóak. Az is totálisan lehangoló, hogy az exéről kezd el mesélni. Egy ilyen után 1 héttel szakítottam is egyik barátnőmmel, mert az exek jobban érdekelték, mint az aktuálisok.


Nagyon izgató, ha szex előtt, mondjuk séta közben, de akár közben arról beszél, hogy mit szeretne kipróbálni, és engem is megkérdez erről.

Bár ez mindenkinél más, nálam jól esik a karmolás, a motorboat, a haj húzás, az extra masztizás lovagló pózban, vagy hátranyúlva a here érzéki morzsolása, esetleg a here pacsi. De fokozott örömet okoznak kisebb dolgok is: kutya pózban hátra néz.


A hüvelyizmok összeszorítása is igen jó, ha elkapod az ütemet.

2018. márc. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ujjaza meg a fenekem miközben leszop :)
2018. márc. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az alárendelt hölgyeket szeretem, de ez szigorúan csak egyéni vélemény, ez nem jelenti azt, hogy minden pasinak ez jön be.
2018. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, ha csak fekszik és bármit csinálhatok vele.
2018. márc. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 + nem kell heresimi, de hatranyul pl, simogat barmit, ujjszopi (sajat is akar), belemozog meg sok erotikus dolgot tud sztem meg csinalni egy no ezenkivul is.
2018. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs általános szabály vagy módszer! Pasija válogatja! Mi sem vagyunk egyformák, ahogy Ti sem! Beszélgess vele a szexről is!

Ismeretségi körömben a pasik többsége szereti, kedveli a szopást. De csak a többség! Van aki nem szereti, ezért mondom, hogy tessék az adott pasival erről is beszélgetni!

2018. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem az indít be, ha egy lány engedelmes és alázatos
2018. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!