Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nagyon visszataszító testem van 21 éves létemre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Légyszi a korodat is írd le!

Köszönöm

21f


2018. márc. 10. 12:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Mitől lenne visszataszító? Teljesen átlagos testalkatod van, a barátom is hasonló. Nekem nem is tetszenek a kigyúrt pasik.

25N

2018. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 miniviki ***** válasza:
73%

Nem rossz, bár még férbe rád egy pár kilo.

Előzőkre reagálva, magamb kiindulva, ha a pasinak van humora, és lehet vele beszélgetni, akkor nálam nyert ügye van. Akármennyire nem jön be a külseje, de megtud nevetettni, vagy vigasztalni akkor jackpot! 22L

2018. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%

A 3.-as unokaöcsémnek van ilyesmi teste.

Nem visszataszító,hanem borzalmasan "gyerekes".

Fura,hogy csak most kezdett el zavarni.A legtöbb fiú már 16-18 éves korától eljár kondizni.

Minél előbb vegyél kondibérletet.

2018. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem inkább a gondolkodásodat formáld át és ne a testedet, ugyanis az előbbivel vannak csak bajok.

Nyilván tisztában vagy vele, hogy lesz olyan akinek nagyon fogsz tetszeni, és olyan is akinek nem, de nyilván akkor te sem őket keresed. :)

21l

2018. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó:D pont hogy a mai magyar felfogásra nem jellemző a sportolás vagy edzés esetleg a jó kondi. Az oroszoknál inkább:~>
2018. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Minden egó nélkűl mondom,hogy én pl 1 lány miatt se gyúrnék. Hogy napi szinten eljárkáljak konditerembe pénzt fáradtságot nem kímélve.olyan miatt biztos nem aki elvárja hogy kigyúrt sportos tested legyen,de ő maga nem sportos.Sok lány semmit nem tesz a testéért csak természet adta szépség.Aki a teszéért semmit nem tett életében ne várjá már el hogy én meg gyúrja mert nem is fogok.Hyúrni akkor gyúrnék max,ha olyan lánnyal jönnék össue aki nem miatta gyúrnék hanem látva őt az élezvitelem változna meg.Nekem pl nagyon tetszenek a sportos lányok. csak ritka minta fehér holló.Sok lány olyan mint a képen szereplő fiú,semmi izom rajta.
2018. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem visszataszító, de vékony vagy. Egyél többet, és edzz :-)

27n

2018. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az ilyen testalkat az idealom. :) 19/L
2018. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem visszataszító számomra. Nekem tetszik. 22L
2018. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

20-as éveim elején abszolút nem jött volna ez a test,de így 35 körül már tetszik.

Amúgy nem visszataszító, mindenkinek más tetszik!!!!!!

2018. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!