Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nagyon visszataszító testem van 21 éves létemre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Légyszi a korodat is írd le!

Köszönöm

21f


2018. márc. 10. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem visszataszító, de nekem nem tetszik. 20L
2018. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Van egy hanyag tartásod. A mai kor csajai szeretik az izmokat, abból nem ártana több. Nem kell hozzá kondi, otthon is megy az.( Saját testsúlyos edzés)Mai kor lányainak, nem csak a test számít.Tudni kell nekik udvarolni is.Na meg a kocsi, jó munkahely, pénz is imponál nekik. 40+N
2018. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Jó szöveg kell. Nem udvarlás, az ma már nem szokás. Mint ahogy az se hogy valaki várjunk 6 hónapot a szex miatt. Az utóbbi világ életében egy marhaság volt.
2018. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőt az érdekli, hogy milyen a teste mások szerint... Nem azt kérdezte, hogy hogyan kell csajozni.


Szerintem nincs vele nagy baj. Nekem jobban tetszene egy picit több izommal, de tényleg nem kell sok. A kigyúrt állatok számomra spec. sokkal visszataszítóbbak.

Illetve én innen annyira nem látom, de ha tényleg rossz antartásod akkor azon javíts, mert az senkinek sem tetszik és nem is egészséges...

20/l

2018. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon vekony vagy, de jo alap
2018. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia 3-as én az előző voltam.Lényeges milyen csajt akarsz felszedni. Az "udvarlást" ne régi módiasan értsd, kell a csajjal,nővel bánni tudni. A nők csajok elvárják, még ha nem is mondják, hogy udvarias, figyelmes légy. Tudod nekem is pont ilyen korú fiam van, és látom, hogy még az ismerkedés is nehéz.Amúgy a szexszel nem kell várni 6 hónapot, ahogy te írtad. Fontos a védekezés.
2018. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon jó tested van, megakadna rajtad a szemem. 23/l
2018. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
A nők a rossz kisfiúkat szeretik.... akik tudnak huncutkodni, nem az illedelmes bájgúnárokat... nem hoz ki belőle semmi olyat, azokhoz semmilyen fantáziát nem tudnak párosítani, amire azt mondaná, ez a férfi beindít külsőre meg belsőre is.
2018. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kislányok szeretik a rossz kisfiúkat. A nők csakis a férfiakat szeretik. Természetesen nem mindenki válik igazi férfivá élete során.
2018. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy egy 36 vagy 34 éves nô az kislány lenne:D

Egyszerűen csak, a nőknek nem az a férfitípus kell aki templomba járkál:D hanem olyan ami megmozgat bennük valamit, és nem olyan akivel meg lehet beszélni az esti meccs eredmènyeit:DDD

2018. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!