Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiak! Megsértődtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Megsértődtök azon. Ha egy nő hirtelen szex közben benyögi h ne élvezz el? Normális h azonnal hazamész?

Figyelt kérdés
Ez nem.első szex volt, hanem harmadik alkalom, neki is nekem is nagyon jó.volt minden, volt érzelem (meg nagy viták) de legutoljára bepánikoltam éreztem valamit hirtelen bepánikoltam h ne élvezz belém. Erre fogta magát és hazament. Pedig előtte megbeszéltünk mindent, azt.is tudtam h nincs peteérésem, gumival csináltuk de valahogy nem bíztam benne eléggé a személyisége miatt. Ezután azt mondta h éretlen vagyok, elege van.és hazamegy. Ill. H többet nem.találkozunk. 25 n vagyok ő pedig 35...
2018. márc. 10. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress olyat aki szeret is.
2018. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem férfi. Oka van,hogy elbizonytalanodtál...de hidd el jobban is jártál, hogy elment. Lelkiismeret furdalásod meg ne legyen hisz ez a faszi csak szexre használt... fog ő még keresni Téged,csak ne hagydd magad többet, küldd el. Kihasznál. Keress egy Társat, aki akkor is szeretni fog ha szex sincs egy ideig.
2018. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó tudnál.nemet.és kort írni?
2018. márc. 10. 10:59
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
Sok a türelmetlen ember ne foglalkozz vele majd jön másik ! 38f
2018. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem a személyiségtől lesz valaki terhes? Nem is értem a problémát, már többször együtt voltatok, óvszert használtatok... Amikor azt mondtad, hogy "ne élvezz belém", valójában azt mondtad, hogy "ne élvezz el", és ez eléggé összezavarhatta a másik felet. Gondolom nem fejtetted ki neki, hogy mi a problémád... Ha elbizonytalanodsz meg bepánikolsz, akkor kérd meg, hogy hagyjátok abba. Felnőtt nő vagy állítólag te is.
2018. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerettem volna megbeszélni hajthatatlan volt.
2018. márc. 10. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

26L és 37hkm

Tudom férfiaknak szólt a kérdés de a véleményem akkor is az. Volt szeretőm az előző párom mellett sajnos és sokat tanultam belőle. Ég és föld egy olyan férfi aki imád szeret v csak szexeltek. Nem csak az ágyban.

2018. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!