Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak megfektetne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak megfektetne?

Figyelt kérdés

10 évvel idősebb ffi.

Ír, de nem érdeklődik. Mindig van téma ami után szó-szót követ, tehát folyamatában megy, de eszébe nem jutna rólam klrdezni. Nagyon fáradt a nehéz munkája miatt. Lehetséges, hogy komolyabban érdekelném csak nincsen energiája kérdezni?



2018. márc. 9. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy elfoglalt és nem tudja,hogy mit kérdezhetne még.Lehet,hogy csak nem akar zavarni.Ki tudja?Te is kezdeményezhetnél néha,ha érdekled,de ez csak egy tipp.
2018. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne légy ennyire negatív.

Te mit érzel?

A férfiakat könnyen lehet befolyásolni.

A lányokat könnyebben de azt hagyjuk. Ha nagyon jól ismered az illetőt akkor keress rá a tudaton kívüli észeléssel való befolyásolásra és akkor ezt is meg oldottad. Vagy kérdezd meg.

18f

2018. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd! Ha egy pasit komolyabban érdekelsz, akkor az teper, megy, kérdez. Nem feccöl beléd sok energiát, mert ugy van vele, vagy megleszel vagy nem.
2018. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De akkor is ír amikor nicsen ideje.

Ezt biztosan tudom!

Illetve nem egyszer akkor is írt, amikor felébredt. Jóformán a prioritása voltam.

2018. márc. 9. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti nők mindig túlkomplikáljátok. XD
2018. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező. Voltam ilyen szituációban. A nő volt idősebb, én meg férfi vagyok. Felejtsd el az egészet, mielőtt mélyebben sebeznéd magad. Persze ha jól keres, te meg szereted a pénzt és elviseled a szenvedést, és alkoholista akarsz lenni, akkor hajrá, de ha jó párkapcsolatot akarsz, akkor hagyd a fenébe. Mellesleg honnan tudod, hogy azt csinálja-e, amit mond. Ha meg csak írtok végképp nem tudhatod. Nálam is ez volt, hogy el kellett szinte ájulni abban a hőstettben, hogy írt, vagy hívott, amikor alig volt ideje. Ugyan.. Ha tényleg fontos lennél neki, jobban figyelne rád, ténylegesen időt töltene veled, de nem így van, létezik más, ami több figyelmet ér, mint te, nézz szembe ezzel, még ha nehéz is. Több milliárd ember van, lehet keresgélni még..
2018. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írunk, úgy is meg fog dugni a pasi.
2018. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!