Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek nagy frka van, mégis béna csajozásban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 17:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9# vagyok, akkor ezek alapján nagy mérettel rendelkezem de a csajozásban NAGYON béna vagyok...

Szóval a válasz, igen létezik.

26F

2018. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Két méret nem jut szerephez az első benyomás kialakításában.

Az egyik a farkad mérete.

A másik az agyadé.

2018. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11-es: de próbálkozol is, csak nem jön össze?
2018. márc. 9. 20:38
 14/18 Diavolino44 ***** válasza:
Nekunk a suliban volt egy sracakinek akkora volt mint egy kisebb gumibot, 20 centi folott, nem lehetett, nem eszre venni, mikor atoltozott, meg most is szuz es 33 eves. Szerinted?
2018. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Aki nem úgy gondolja mint te, kedves kérdező, az nem lesz ettől jobb. Mert ha nem gondolja nagynak, vagy esetleg nem is foglalkoztatja, ellenben vannak más problémái, akkor nem lesz olyan ellazult és vagy magabiztos. Nekem volt haverom 22-vel akinek nagyon nem ment. Amint eleget mondták neki, hogy nagy van neki, onnantól kezdve megjött az önbizalma, kicsit talán nagy is lett az arca valahol és egyből mentek neki a dolgok. Bár azt is hozzátenném, hogy botrányos ízlése volt, szóval akiknél próbálkozott, azoknál nem volt nehéz sosem. Most senki ne akadjon ki, hogy persze egy nem túl előnyös külsejű lányok miért lennének kevésbé értékesek! Mert személyiségben és viselkedésben is rettenetesek voltak többnyire
2018. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#13 igen próbálkozom is, de ahogy a 12-es is írta egy ismerkedésnél nem ez az első dolog ami előjön.
2018. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
14-es: középsuliban ismertem egy arcot, 2 évfolyammal felettem járt. Neki is nagy volt, a haverjai mindenki előtt ezzen poénkodtak, de a lányokat valahogy nem hozta lázba a sulis legenda. :D
2018. márc. 10. 04:11
 18/18 anonim válasza:
Csaj vagyok.Egyszer randiztam egy sráccal.Nagyon bejött.Tök jól éreztük magunkat.Aztán esemény eseményt követett.Az ágyjelenet is klassz volt kivéve ahogy előkerült a szerszám...Hát szegény nem sokáig jutott vele,mert nekem olyan érzés volt mint a karóbahúzás.Úgy tudom amúgy nagy szoknyapecér hírében áll de az igazi szerelme egy fekete csaj volt... Nem is értem miért.
2018. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!