Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretőt tartó nőket hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartó nőket hol találkoztatok a szeretőtokkel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem?
2018. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+1
2018. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy arra való oldalon :)
2018. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lefordítom nektek:


Szeretőt tartó nők: ti hol találkoztatok a szeretőtökkel?

2018. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért?! gazdag vagy? szeretőt akarsz tartani?
2018. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem arra kiváncsi hogy a szeretővel hol ismerkedtek meg vagy hol szoktak találkozni

Nos nekem szingliként volt szeretőm. Igen nem csak akkor beszélünk szeretőről ha valaki párkapcsolat mellett félrekefél ami számomra gusztustalan.

Hanem akkor is amikor szingli emberekről van szó. Ugyani a szerető picivel több mint egy szexkapcsolat

mert egy szexkapcsolat csak szexről szól

szeretővel meg nem csak szexről,

Vissza térve erre a párkapcsolat melletti dolgot egyrészt én nem tudnék úgy lenni ha én lennék a 3. személy akit elővesznek ha kell ez amolyan zacsiürítésre jó vagy kategória de arra ugye ott vannak a prostik,

Én annó buszon ismertem meg. Általában városban taliztunk meg ittunk egy kávét vagy elmentünk mozizni vagy elmentünk kicsit iszogatni kedvet csinálni és kivettünk egy szóbát

de ennek már vége Neki is lett barátnője

nekem is lett Párom és azóta családom is van

24N

2018. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat igen lehet hogy nem a legjobb a megfogalmazás.

De igen ez volt a kérdés hogy hol ismertetek meg.


Amúgy igen azért kérdezem mert én is keresek.

2018. márc. 9. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!