Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Miért baj, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért baj, ha egy pasi prostizni jár, ha éppen nincs senkije?

Figyelt kérdés

Én nem szeretnék kapcsolatot, és még pár évig ez így is marad szerintem...

Miért gondolja mégis a legtöbb nő elitélendőnek,hogy prostihoz járok?


Szeretném megérteni az álláspontjukat!


Szerintem nincs ezzel semmi baj, míg igényísebbhez megyek, s rendszeresen járok szűrésekre.

Illetve tisztelem a meglátogatott hölgy emberi mivoltát, nem nézem le a foglalkozása miatt és nem használom ki, hogy pénzért, valamint azért hogy visszajáró vendég legyek, lehet olyanba is belemenne amit kifejezetten nem élvez... Így nem torzul szerintem a nőkről alkotott képem, nem mintha olyan buta lennék hogy lenne egy konkrét elképzelésem így egységesen "a nőkről", de szerintem értitek mire gondolok.


És igen, én egy tipikus lúzer vagyok csajozásban, nem biztos hogy fel tudnék szedni egy nőt csak úgy.

De szerintem mivel nem szeretnék kapcsolatot, mivel nagyon erősen a karrieremre koncentrálok, napi 16 órában... Ezért nem hiszem, hogy ez az alternatíva bármilyen téren is káros hatással lenne rám.


Annyi, hogy igényeim azért nekem is vannak. De ez nem azt jelenti, hogy gátlástalanul, bárkivel, bármi áron ki akarnám elégíteni ezket az igényeimet.

De egy szabad akartú nővel, mellékesen pénzért úgy, hogy akár mindkettőnk ezt élvezi, de egyikőnk sem szenved, s nem is a napi kaja adagjáért alázkodik meg, azzal szívesen.


Szerintem ez így még jobb is mintha szórakozó helyeken szednék fel sokkal nagyobb eséllyel beteg, könnyűvérű csajokat, akikkel kb. ugyanazt tudnám átélni, vagy még annyit sem, mert esetleg "bénábbak".


Miért lenne akkor mégis baj a legtöbb lánynak, nőnek ha néhány év múlva párkapcsolatot szeretnék, hogy előtte voltam prostival/prostikkal?


Talán attól tartanának, hogy ettől kevésbé vagyok hűséges típus?

Mert szerintem ez nem egy logikus következtetés...



2018. márc. 7. 16:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%

Mert gusztustalan. Egy nap alatt egy prostiban akármennyi pasi járhatott. Egy nap alatt akár 13 is vagy még ettől is több. Ráadásul a pasik csak zacsiürítésre használják őket.

Én valahol sajnálom az ilyen nőket, hisz a pasik nagyrésze nem foglalkozik azzal, hogy ők is emberek. Azt hiszik, hogy azért, mert ők fizetnek megtehetnek vele bármit és tök mindegy, hogy a csajnak pl. fáj ha keményen megrakják, kit érdekel, a lényeg, hogy végre kiürült a zacsi és kész. Attól, hogy fizetsz neki, hogy megrakhasd még ő is ember, egy nő és neki is vannak érzései.

Ez miatt sajnálom őket, főleg azokat, akik nem önszántukból választották ezt az életet, hanem mondjuk más valaki rákényszerítette. Na ezeket sajnálom, viszont azokat nem, akik önszántukból választották ezt az életet. Én azt gondolom, hogy még mindig jobb az, hogy ha kiállok az utcára söprögetni vagy egy intézményben takarítani, mint az, hogy számtalan pasi élvezkedjen rajtam, ráadásul úgy, hogy tudom hogy egy darabhúsként tekintenek rám, de nyílván sokkal egyszerűbb szétteni a lábukat, mint utcát söpörni. Szerintem inkább az utca söprés, mint az, hogy válogatás nélkül lekelljen feküdnöm mindenkivel, aki hajlandó fizetni és akkor is, ha épp semmi kedvem hozzá vagy nem tetszik a pasas.

És én azért ítélem azokat a pasikat, akik ilyen nőkhöz járnak, mert számomra gusztustalan, hogy ezek a nők bárkivel lefekszenek pénzért és a szememben ezért lenézendőek és az is, aki már használta őket.

2018. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
#11 Gondolom, azokat a férfiakat nem sajnálod, akik túl rondák ahhoz, hogy ingyen szexhez jussanak.
2018. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

"Mert gusztustalan. Egy nap alatt egy prostiban akármennyi pasi járhatott. Egy nap alatt akár 13 is vagy még ettől is több."


Igen, bár a lakásosokra nem ez a jellemző... Valamint ez igaz bármelyik másik nőre is a földön, bárki szexelhetett napi 13 pasival.


"Ráadásul a pasik csak zacsiürítésre használják őket.

Én valahol sajnálom az ilyen nőket, hisz a pasik nagyrésze nem foglalkozik azzal, hogy ők is emberek. Azt hiszik, hogy azért, mert ők fizetnek megtehetnek vele bármit és tök mindegy, hogy a csajnak pl. fáj ha keményen megrakják, kit érdekel, a lényeg, hogy végre kiürült a zacsi és kész. Attól, hogy fizetsz neki, hogy megrakhasd még ő is ember, egy nő és neki is vannak érzései.

Ez miatt sajnálom őket,"


Én pont ezt magyaráztam, hogy én nem így viezonyulok hozzájuk. Egsébként ha valaki így viselkedett velük, azt jó eséllyel, ha esetleg nincs is.merszük elküldeni, de az biztos hogy többet nem fogadják.



"főleg azokat, akik nem önszántukból választották ezt az életet, hanem mondjuk más valaki rákényszerítette. Na ezeket sajnálom,"


Én szabadúszókhoz járok, akiknél max egy másik hirdető lány is tartózkodik.

Ha stricije lenne, akkor még az is lehet, hogy feljelenteném.


"viszont azokat nem, akik önszántukból választották ezt az életet. Én azt gondolom, hogy még mindig jobb az, hogy ha kiállok az utcára söprögetni vagy egy intézményben takarítani, mint az, hogy számtalan pasi élvezkedjen rajtam,"


Nos jogodban áll ezt gondolni, de a lánynak, nőnek is jogában áll azt csinálni a saját testével akit csak akar... Ha úgyvan, akkor havi több milliós profitért áruba bocsájtani.



"ráadásul úgy, hogy tudom hogy egy darabhúsként tekintenek rám, de nyílván sokkal egyszerűbb szétteni a lábukat, mint utcát söpörni."


Nem vagy Te egy kicsit férfi gyülölő?


"Szerintem inkább az utca söprés, mint az, hogy válogatás nélkül lekelljen feküdnöm mindenkivel, aki hajlandó fizetni és akkor is, ha épp semmi kedvem hozzá vagy nem tetszik a pasas."


Egy prosti akkor vesz ki szabadnapot amikor akar, s bőven válogathat az ügyfelei között... Az más kérdés, hogy a legtöbb korrekt annyira, hogy megelékszik a partnere ápoltságával, s nem csak az adonisz külsejű pasikat fogadja, pedig abból is akad elég.


"És én azért ítélem azokat a pasikat, akik ilyen nőkhöz járnak, mert számomra gusztustalan, hogy ezek a nők bárkivel lefekszenek pénzért és a szememben ezért lenézendőek és az is, aki már használta őket."


Oké. Am köszi a választ!

Viszünt én nem "használom" Őket.

A lehető legkorektebb probálok lenni és a pénzre csak amolyan tisztelet díjként tekintek, kedvességként. Ha amúgy taszítanám, akkor pénzért sem olyan biztos hogy bele menne, mert van lehetősége válogatni... Csak mint mondtam Ők ezt nem külsőbalapján teszik.

2018. márc. 7. 18:29
 14/31 anonim ***** válasza:
73%

#12:

A ronda pasikat nam sajnálja.

2018. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
32%

#12

Ne erőltesd. A srác biztos még prostinál is csődöt mondott és ott sem tudta elveszteni ezért van így berágva.


Amúgy ezt a marhaságot hagyjuk már hogy a lúzerek meg a rusnyák járnak prostihoz. Egy lúzer prostihoz sem mer elmenni, mert annyi magabiztossága sincs. Aki elmegy annak már van egyfajta önbizalma amivel csajt is fel tud szedni. Meg igazából egy barátnő megléte nem zárja ki a másik dolgot. Én pl a feleségem mellett is eljártam. A csajokat meg ebben csak az rémíti meg hogy aki jár prostihoz azt nem lehet a pinával sakkban tartani. Az meg hogy kiben hányan jártak olyan dolog hogy az én fiatal koromban is volt olyan csaj akit egy buliban hárman négyen is levarrtak gumi nélkül. Most egy olyat kifogsz barátnőnek akkor az mivel jobb? Csak mert nem pénzért csinálta? De a kankót attól nagyobb eséllyel kapod ám el.

2018. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
52%

Én eleve ezt a más múltjában való vájkálást nem értem.

Mert más az ha párod van és megcsalod (prostival, vagy szomszéddal, munkatárssal) és kidob. Ez jogos. Én is ezt tenném.

De az hogy én kikkel keféltem előtte hol szempont? Most ha lenne barátnőm és kiszedném belőle ilyen múlt túrkálás után hogy mielőtt engem megismert előtte 2 évvel leszopott valakit egy buli mosdójában ittasan, vagy ketten is most mit tegyek?

Az a lényeg amikor velem van akkor ne tegye meg ezeket

2018. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
49%

Jaj hagyjuk már az önsajnáltatást. Az utcán számtalanszor láttam arra példát, hogy egy nem túl jóképű srácnak is lehet barátnője, sőt egyszer a buszon láttam egy olyan párt, hogy egy lánynak szerintem egy több, mint 100 kg-os pasija volt.

Tudom, hogy azok a pasik folyamatosan lefognak pontozni, akik nem szerencsések a lányoknál, de nem érdekel, ez a véleményem. Alig várom a lepontozást.

2018. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
23%
#17 Én nem az átlagos vagy kicsivel átlag feletti külsejű férfiakra gondolok, akiket ti már élből lerondáztok, hanem a valóban rondákra, akiknek tényleg semmi esélyük a nőknél.
2018. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

Ja és kihagytam még hogy rohadt unalmas hogy prostis témához olyanok szólnak hozzá meg ítélkeznek akik nem is voltak egynél se de még csak messziről se láttak egyet se de tudják hogy napi 13 vendégük van, mindenkivel gumi nélkül meg mindenkit bevállalnak.

Még ahhoz se megy napi 13 akinek tényleg jól megy és van vendégköre. Mára már 5-6-nak is örülnének, meg azt is érdemes nézni hogy a napi X vendégből hánynál van szex. Mesélte nekem egy lány hogy amikor nagyon pörgős napja volt akkor voltak nála 10-en de abból vagy 7 csak fél órás vendég (1 élezéssel lehet ugye) de sokan szexig se mennek el...

2018. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
59%
Hát bocsi de olyannal nem jönnék össze aki prostikhoz jár ki tudja hány fsz volt annak a nőnek a pinájában miket szedhetet össze tőle mert ugye vannak olyan dolgok is amitől a gumi nem véd meg
2018. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!