Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy alacsony,172 cm-es pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony,172 cm-es pasi men yire legyen max. Izmos?

Figyelt kérdés
Mi az a szint amikor még nem nevetséges a magasságához?
2018. márc. 7. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Naturálban úgy sem tudsz nagyon izmos lenni, ezen ne aggódj
2018. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amennyire akarsz. A csajok buknak az izmos helyes palikra, akkor is, ha nem olyan magasak. Tudom, mert volt ilyen haverom, aki baromira puncimágnes volt. Szegény folyton arra panaszkodott, hogy nem talál tartós barátnőt, mert minden csaj csak dugni akar vele, mert külsőre az a tipikus maszkulin férfiállat volt, nem pedig a feminin tulajdonságokkal rendelkező családapa típus. Sajnos én meg pont az utóbbi típusba tartozom, hiába vagyok 193 centi. Velem még az igazi fehérmájú lány ismerősök is egyből hosszú távra akartak tervezni.
2018. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem a 172 cm nem alacsony pasiba

nézd a magasságodhoz ne legyél 90 meg 100 kg

ha te szeretnél izmos lenni akkor edz ha átlagos akarsz lenni akkor legyél az..

de most hiába írják itt h gyúrd magad agyon ha az a lány akit megismersz megszeretsz nem jön be neki az izmos férfitest mert igen vannak ilyen lányok nők akiknek nem jönnek be a gyúrós pasik..

az hogy a plázacicák olyan pasikkal járnak nem azt jelenti h az összes nőneműnek ez jön be

24N

2018. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos jobb a sörhas...
2018. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos, dagadt köpcös vagy...

Ja bömösöd van?

Te édes Macikám :D

2018. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez szép a kis sportos josszú kapcsolatot akkor , a nagy véknyabb meg csak dugó pajtit !

Egyiknek se jött be az élet !

Szar a helyzet fiukák :(

2018. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszoló történetét nagyon átérzem. Én nem vagyok agyongyúrva, meg eleve nem is gyúrok, csak izmosabb alkat vagyok(kb ilyen, csak valamivel nagyobb és formásabb mellekkel [link] ), de alapból hozzám is így állnak a lányok. Egyből letámadnak, meg azt várják, hogy majd csak jól meg... Se én meg nem erre vágyom. Lassan normálisan megismerni valakit és én is már inkább családot szeretnék. Nekem is van egy colos haverom, aki meg pont fordítva. Csak ő inkább husi és ő is inkább a helyembe lépne.
2018. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az izmos alacsonyabb férfiak a legjobbak :)

Akiket ismerek kb mindegyik ugyanolyan izmos "kimaxoltak" a lehetőségeiket nagyjából 80 kg.

2018. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz egy plusz 10cm-es magasságnövekedés kellene. Hidd el az izmosság ilyen alacsonyan nem számít nekik, mivel mind a magas izmos és humoros férfiakra hajt, nem az alacsony izmos és humorosokra. A 172cm meg bőven átlag alatti alacsonyság, 177cm a férfi átlagmagasság Mo.-n.
2018. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!