Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Miért baj, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért baj, ha egy pasi prostizni jár, ha éppen nincs senkije?

Figyelt kérdés

Én nem szeretnék kapcsolatot, és még pár évig ez így is marad szerintem...

Miért gondolja mégis a legtöbb nő elitélendőnek,hogy prostihoz járok?


Szeretném megérteni az álláspontjukat!


Szerintem nincs ezzel semmi baj, míg igényísebbhez megyek, s rendszeresen járok szűrésekre.

Illetve tisztelem a meglátogatott hölgy emberi mivoltát, nem nézem le a foglalkozása miatt és nem használom ki, hogy pénzért, valamint azért hogy visszajáró vendég legyek, lehet olyanba is belemenne amit kifejezetten nem élvez... Így nem torzul szerintem a nőkről alkotott képem, nem mintha olyan buta lennék hogy lenne egy konkrét elképzelésem így egységesen "a nőkről", de szerintem értitek mire gondolok.


És igen, én egy tipikus lúzer vagyok csajozásban, nem biztos hogy fel tudnék szedni egy nőt csak úgy.

De szerintem mivel nem szeretnék kapcsolatot, mivel nagyon erősen a karrieremre koncentrálok, napi 16 órában... Ezért nem hiszem, hogy ez az alternatíva bármilyen téren is káros hatással lenne rám.


Annyi, hogy igényeim azért nekem is vannak. De ez nem azt jelenti, hogy gátlástalanul, bárkivel, bármi áron ki akarnám elégíteni ezket az igényeimet.

De egy szabad akartú nővel, mellékesen pénzért úgy, hogy akár mindkettőnk ezt élvezi, de egyikőnk sem szenved, s nem is a napi kaja adagjáért alázkodik meg, azzal szívesen.


Szerintem ez így még jobb is mintha szórakozó helyeken szednék fel sokkal nagyobb eséllyel beteg, könnyűvérű csajokat, akikkel kb. ugyanazt tudnám átélni, vagy még annyit sem, mert esetleg "bénábbak".


Miért lenne akkor mégis baj a legtöbb lánynak, nőnek ha néhány év múlva párkapcsolatot szeretnék, hogy előtte voltam prostival/prostikkal?


Talán attól tartanának, hogy ettől kevésbé vagyok hűséges típus?

Mert szerintem ez nem egy logikus következtetés...



2018. márc. 7. 16:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%

"Szerintem nincs ezzel semmi baj, míg igényísebbhez megyek, s rendszeresen járok szűrésekre."


Figyu, csak egy kérdés: mire mész vele, hogy rendszeres jársz szűrésekre, ha miután kezedbe kaptad a papírt, ott virít rajta egy pozitív eredmény?

2018. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Eddig egyszer orálozott nekem egy nem prosti csaj... Beteg is lettem. Szerencsére nem volt komoly, viszonylag hamar meggyógyultam.


Prosti már sokszor orálozott nekem, illetve én is neki. Még nem volt gond.


Amúgy arra igen kicsi az esély, hogy gyógyithatatlan betegséget nézzek be...

2018. márc. 7. 16:57
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Oké, neked úgy látszik kár is bármit írni. Ha nő lennék, szakító ok lenne, hogy a pasi prostizott. Eleve gusztustalan dolog, másrészt milyen lúzernek kell lenni ahhoz, hogy ne tudjon valaki összeszedni egy nőt.
2018. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

De kifejtenéd, hogy miért is szakitó ok, meg gusztustalan?


Vagy csak mert "az és kész"?

2018. márc. 7. 17:20
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

#3:

Nem kell lúzernek lenni ahhoz, már az is elegnedő, ha az illető rondának születik, vagy gátlásos, vagy egyéb gondok.

2018. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%

#3

Mondja ezt egy aggszűz LOL

Nem lúzerség kérdése felszedni egy csajt hanem idő kérdése. Nekem nincs időm discoba járni, nincs időm a tindert böngészni mert ma már az is tele van 30+-os penészvirágokkal akik félreértették az app lényegét és ott akarnak férjet fogni. A prostival ledumálom odamegyek lerendezzük és annyi. Olcsóbb is mint discoba menni meg hatékonyabb is plusz olyat dugok amilyet akarok.

2018. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%
Aggszűz én? Összekeversz valakivel. Most is van barátnőm :)
2018. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%
Akik qrvázni járnak azok amúgy sem érdeklik a nőket,vagyis ez sem érdekel senki abszolút.Ha van gusztusod hozzá,egészségedre.
2018. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%

#8

Jól van szűzfiú, vergődj még.

2018. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Egyrészt sok nőt érdekeltem már, csak a béna személyiségemmel elijesztettem Őket, meg sokakat én utasítottam vissza, mert jelenleg tehernek éreznék egy kapcsolatot.


A másik pedig, hogy mi az hogy, "ha van gusztusod hozzá"?! Egy emberről beszélsz! Mitől jobbak azok a lányok akik a szórakozóhelyeken találhatóak meg?

A legtöbbnek sokkal kevésbé és rosszabbbszemélyisége van mint egy általam ismert prostituáltnak...

2018. márc. 7. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!