Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti tartanátok szeretőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tartanátok szeretőt ha a pasitok megengedné?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nincs rá igényem. Ha a páromnak ez tök oké lenne, akkor vele is szakítanék, mert semmi értelme a kapcsolatnak, ha teljesen máshogy gondolkodunk annak kereteiről és céljairól.

23N

2018. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze
2018. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%

"23N"


No comment :D

2018. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez a legnagyobb kamu. Én régen egy lánnyal úgy mentem bele a kapcsolatba, hogy mondtam ez nem egy rendes kapcsolat lesz a jelenlegi körülményekkel és paraméterekkel. Azt is mondtam, hogy felőlem azt csinál amit akar, mert érthető, hogy azon körülmények között nem találkozhatunk eleget és lehet neki ez nem lesz elegendő. Erre mondta, hogy el nem tudná képzelni, hogy mással bármit is csináljon. De csak azért mondta, hogy én ne csináljak semmit mellette. Pedig nem is tettem és meg se fordult ilyen a fejemben. Állandóan mondogatta, hogy milyen szerelmes belém, de azt se tudta mi az a szerelem. Mint ahogy a legtöbb lány nem tudja. Szerintem az elején még volt együtt az exével. Csak aztán végleg lezárta vele, hogy velem komolyra fordítsa a dolgot. Aztán persze később kimondatlanul átment a dolog rendes kapcsolatba. Szóval mondhatnak sok mindent, de a legtöbben belemennének. Csak még akkor is hazudnának róla, amikor teljesen indokolatlan.
2018. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Hogy még rá is főzzek? D:
2018. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sohasem fogom megérteni az ilyen kapcsolatokat. Vagy szerelmes vagyok egy nőbe, és akkor kizárt, hogy más kan labdába rúgjon mellettem, vagy nem vagyok szerelmes, de akkor meg megette a fen az egészet.
2018. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3


Egy 23 éves felnőtt nőt minek neveznél, ha nem nőnek? Mert hogy nem lánynak, az is biztos.

2018. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!