Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a pasitok megengedné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasitok megengedné lefeküdnétek mással?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Én nem,és ha ez merülne fel benne,bennem akkor a szakítás!
2017. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2017. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem tudnék rajta kívül mással lefeküdni. Nem is tudna más felizgatni. Életemben csak ő járt bennem, el nem tudnám viselni, hogy más farka legyen bennem.
2017. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Ez Nem a facebook!!! Nincsen Like & Dislike gomb! Ha az ember elmondja a véleményét, az Hasznos, vagy Félig hasznos! Nem 0%!

Emiatt fogok innen elszokni. :D Buta Trollok hada, itt éli ki magát!


FOGADJÁTOK MÁR EL, HOGY NEM CSAK AZ A JO, AMIT TI GONDOLTOK!!!

Ahány ember,annyi igény és vélemény.

2017. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Noha én is meglepődöm olykor a szép kerek nullákon, vedd figyelembe, hogy javarészt tapasztalatlan vagy éppenhogy az életbe belekóstolt fiatalok járnak ide zömmel.


Sokszor a troll hajlam vagy éppen az első felindultság vezérli a kezeket, szóval semmiképpen nem objektív a pontozás és nem is ad útmutatót a válaszok "helyességére".

2017. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez eléggé összetett kérdés. alapjáraton azt mondom,hogy a pasim sosem kérne ilyet és én sosem tenném meg mert akkor már régen nem szerelemről beszélünk.

De ha a mai kissé szédült világot nézzük akik swinger klubba elmennek pl. már akár meg is tehetik ezt, minden érzelmi kötöttség nélkül, kizárólag az élvezet, izgalom, újdonság varázsa miatt.


El tudok olyan helyzetet is képzelni ahol lelki kötődés van, de valami miatt a szex zátonyra futott. Esetleg a vágy felkeltése miatt lehet próbálkozni mással úgy,ha ezt mindkét fél elfogadja, tolerálja és kezeli.

2017. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Valahogy nem venné be a gyomrom .

Ha meg arra izgul hogy Én mással szexeljek akkor szakítanék mert nekem megalázó lenne. Mondanám neki hogy akkor keressen olyan nőt aki benne van a cuckoldban vagy a nyílt kapcsolatban.

23 N

2017. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem, azért is mert őt szeretem, hozzá vonzódok és nem máshoz ha szeretek valakit nem akarok mással lefeküdni mivel vele vagyok együtt.
2017. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem
2017. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de csak egyszer, és csak akkor, ha nem fogja felhozni a veszekedések során.
2017. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!