Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legspontánabb szexuális élmény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legspontánabb szexuális élmény?

Figyelt kérdés

Vonaton, strandon, bármol frissen megismerve pár perc esetleg óra ismertség után már megtörtént a dolog, ilyenekre lennék kíváncsi. Ki az a szerencsés akinek ez bekövetkezett?


Ja és ellentétes neművel megtörtént kalandra vagyok kíváncsi, búzák kíméljenek.


2018. márc. 5. 20:25
 1/9 anonim válasza:
100%
Egy jó pár éve egy tó partján,szeretkeztem a nővel majd egy imbolygó lámpással a kezében elment a halőr tőlünk úgy kb 3m-re. Elég ciki volt,de nem vett minket észre mi meg folytattuk tovább a szexet.
2018. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

2 éve mellém ült a (távolsági) buszon egy nő. Nálam 8 évvel idősebb (én 19 voltam).

Ilyet még sosem éreztem, komolyoan mikor egymásra néztünk mindketten tudtuk, hogy szexelni fogunk. Kehidakustánynál száltunk le, s bár a nyilvános szexnek kifejezetten az ellenzője vagyok, pár métert sétálva rengeteg lehetőségünk akadt, rengeteg alkalmas hely volt. Senki nem volt sehol...


De nagyon furcsa volt az egész, komolyan mindketten tudtuk, hogy a másik is tudja. Alig beszéltünk, ki sem mondtuk, hogy szexelni fogunk, arra sem volt indok hogy miért együtt megyünk... De amikor találtunk egy jó helyet, csak annyit kérdezett, hogy "na itt jó lesz, nem?". Akkor még elég kezdő voltam mert csak egy barátnőm volt még (akit megcsaltam ezzel a hölgyel, nem vagyok rá büszke de ez van), de azóta sem szexeltem még olyan jót.


Életem egyik legjobb napja volt.

2018. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Király Péter 1 ***** válasza:
85%
Szórakozóhelyen ismerkedtem meg egy társasággal ott táncoltunk, beszélgettünk, ismerkedtünk, utána hajnalban el mentünk hozzájuk, egyik lány be tett zenét táncolni kezdett, meg mi is, berántottak közéjük, letámadtak, nem bántam meg.
2018. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Az első kettő nekem elég kamu szagú 😂
2018. márc. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Na és mi benne a kamu szagú? :)
2018. márc. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy az egész egy 14 éves fantáziaszüleménye :D Értem én, hogy van benne mindenféle körítés meg felvezetés, de attól még nem sikerült hitelessé tenni ezt a hülyeséget. Arról nem is beszélve, hogy pár dolog magától értetődően kiáltana kifejtésért, nem csak spontán, hogy "a városban fogtuk magunkat és szexeltünk", ja, mert pont ilyen egy község, és persze az se érdekelt senkit hogy hogy védekezzenek :D Meg is teljesen életszerűtlen, hogy bármilyen "szemkontaktus" után egyetlen szót se váltsanak egymással, hanem ezzel a kérdéssel nyisson. És még fel tudnék sorolni 10 dolgot, annyira gyenge, de szerintem egyszerűbb megvárod, hogy majd megértsd, amúgy 18 éven felülieknek szól az oldal :D
2018. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amíg nem búzák írnak addig én elhiszek mindent, ment a zöld
2018. márc. 6. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Pár éve megszólított egy amúgy nem olyan rossz srác a vonaton, miközben kiléptem a mosdóból. Nagyon zavarban volt, azt mondta fogadtak a haverjával, aki a kocsi másik felében ült és egy ideje engem figyelnek.

Összedobtak 10 ezer forintot és azt felajánlották nekem, ha a sráccal bemegyek a mosdóba és a srác úgy jön ki onnan, hogy nála van a bugyim. Az volt a kérdés, hogy le mer-e engem szólítani, ezt el meri-e mondani és én megteszem-e.

Megtettem :)

Természetesen utána átültem hozzájuk.

A bugyi többször is előkerült, elég morbid volt, ahogyan lelkesen szagolgatta hol az egyik, hol a másik, de azért rettenetesen izgatott is.

Az út végéig még kétszer látogattuk meg a mosdót, először a fogadás nyertesével, utána a haverjával.

Szerintem ez is spontán volt.

Azóta nem láttam őket.

2018. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#7

Én tőlem elhiheted azt is, hogy űrhajóval járok be dolgozni. Vagy hogy egy 26 éves nő "itt jó lesz" felkérdezéssel kap le egy gyereket a város közepén hogy dugjon vele, te dolgod.

2018. márc. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!