Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket nehéz megérteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket nehéz megérteni?

Figyelt kérdés

Kissé talán már kiöregedtem ebből az oldalból, utoljára 14-5 évesen tettem fel szerelmi kérdést. De! most kicsit padlóra kerültem.



Külföld.

Németországban élek pár éve. Párkapcsolatom nem nagyon volt itt eddig. Viszont a napokban felbukkant itt egy férfi, akibe 14 évesen bele voltam zúgva. Szerintem még akkor a kőkorban kérdezhettem is róla.

Szóval minden hétköznapunkat együtt töltjük, esténként inkább nem alszunk, csak hogy egész este beszélgethessünk. Ám, ahogy jön a hétvége megjelenik "nálunk" a volt barátnője, akivel cirka 1 éve mentek szét.

Nem akarja megbántani, hogy egy idegen országban elutasítja. Viszont én ezt nem tudom hova tenni. Egy exemért se áldoznám be a hétvégéim vagy épp azt az embert, akinél érzem a szikrát.

Mert érzi, mert érzem, mert látom.

Tudja, hogy izgatja a fantáziám és hogy esélyes. Néha úgyérzem vissza is él vele, mikor csak úgy megölel vagy puszit nyom a fejemre.

De én ezt nem bírom, nem bírom elviselni, hogy a másik nő még mindig szerves részét képezi az életének. Nem tudom minden hétvégén összekaparni a padlóról, miközben tudom, hogy a "vetélytársnak" nem egy ajtó nyitva van, szédít mindenkit, többek között őt is.

Megpróbáltam elengedni, de hiába vagyok más férfival, ha rá gondolok közben...

Kommunikáció, tudom, tudom.

De nem érzem úgy, hogy letettünk egymás felé annyit az asztalra, hogy én számonkérjem és választás elé állítsam. A nőhöz való kötődésébe pedig nem szólhatok bele. Ha a tűzzel játszik, hát égjen meg.


Mit tehetnék? Férfiak!

Mit várnátok el egy ilyen szituációban? Mit gondoltok ilyenkor?

Ha egyszer valami nem ment, minek erőltetni?

Miért kell reményt adni, ha esélyt nem?


22/L



2018. márc. 5. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt nincs jó válasz.... Az emeber még kötödk az exhez. Szerintem, ha most számon kéred, azzal tutira elveszíted. Vagy kitartást még, így ahogyan vagy. Vagy leszarosat játszol vele, hátaha észbe kap. 35/f
2018. márc. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem elég sokáig tartott, mire megtanultam gyorsan leépíteni az ilyen játszogatós férfiakat. 22 évesen nekem se ment volna.
2018. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igazából ha nem mondtátok ki hogy most jártok vagy valamilyen kapcsolat ez ami 2-tök közt van,miért is ne kavarhatna az exel? Mi köti hozzád hogy ne tehesse meg? A 2 szép szemed? Ti nők mindíg bizonyításra vágytok,hogy majd nem kavar senkivel hol ott még úgymond senkije nem vagy.Miért is kellene neki lemondaani a biztosat a bizonytalanért? Ha tenni nem mersz érte,vagy akarsz,hogy a tiéd legyen,akkor így jársz. Mivan ha fél a vissza utasításodtól. A nökön sokszor nemlehet ki igazodni. Rám pl. 1 hónapja rám írt 1 lány privátban,hogy lenne e kedvem ismerkedni vele? Irtam igen lenne kedvem ismerkedni. Soha nem írt vissza,ezzel asszem mindent el is mondtam.A lányok 1 része csak azt várja hogy a fiú tegyen érte(bitonyítson) és mikor tesz érte a nő? Csodálkoztok ha 1 fiú nem ájul el tőletek 1 ből,mert ő is aŕra vár vajon megéri e tenni érted ha te semmit nem akarsz tenni érte.
2018. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól látod, nem kérheted ( még?) számon... nem tudom mi játszódik le a férfiban, de te az ő helyzetét nem oldhatod meg...te egyet tehetsz, megpróbálod " megszerezni" igazán, teljesen, vagy hagyod a francba.
2018. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teszek érte. Mindenben próbálok neki segíteni, kötődünk egymáshoz. Tudja, hogy én akarom őt, ezt már letisztáztuk. De ő nem tudja, hogy akar e kapcsolatot, nem szeretné korlátozva érezni magát, pedig szerintem egy kapcsolat nem a korlátokról szól. Az idegesít csak, hogy a másik nő hülyét akar csinálni belőle. Semmit sem tesz érte. Nem kavarnak, ebben biztos vagyok, de sunyinak érzem a másik nőt.
2018. márc. 5. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Pfff. Kéne a bajnak egy ilyen "férfi".
2018. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Együtt filmeztünk ma, az édesanyja is velünk volt. Végig simogatott, persze nem intim helyeken, csak amolyan jólesően. A film végeztével leültünk beszélni. Kicsit lehet, hogy túlzásba estem a számonkérésbe, bár ő aztmondja nem érezte kellemetlennek. Úgyhogy gyerekek mindennek az alapja a kommunikáció! :)
2018. márc. 6. 01:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Féltékeny lettél az exét látva? Flörtölj egy másik férfival, tedd te is féltékennyé.Ha komolyan akar téged megteszi feléd a komolyabb lépéseket.Fiatalságodat miért áldoznád egy rajongok érted kapcsolatnak?
2018. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!