Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok. Kis intim mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Kis intim mérettel rendelkező pasival mehet az anál?

Figyelt kérdés
Ilyennek magatoktól mondjátok gyere szivi rakj meg hátulról? :( Mert akkor nincs igazság.

2018. márc. 4. 14:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem az a lényeg, mekkora a farok, hanem hogy a nő szereti, kívánja-e a pasit, megbízik-e benne, és a pasi mennyire figyelmes, mennyire izgatja fel, készíti elő a behatolást.


Két kisfarkú és egy nagyfarkú pasival volt anális élményem. A két kicsi farokkal nem volt jó élmény, arra gyúrtam, hogy kibírjam amíg elélveznek - nem volt kifejezetten fájdalmas, inkább csak olyan hülye érzés volt. A nagyfarkú (20 cm és igen impozáns vastagságú) pasi 3 évig volt a barátom, őrületesen kívántam, és vele orgazmus-közeli élmény volt az anális behatolás.


De nyilván, ha megismerkednék egy sráccal, és kb az első alkalommal már az anállal jönne, furcsa lenne. Szerintem nem azért utasítottak el, mert túl nagy a méret, hanem - legalábbis szerintem - a lányok többségének bizalomra van szüksége hogy beengedje oda a pasit.

2018. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!