Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy intim mérettel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy intim mérettel rendelkező férfiak! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Szal ti is azt tapasztaljátok, hogy egy átlagos nőnél, mondjuk úgy 30-ig, még előfordulhat, hogy fél a nagy faroktól, illetve hozzá kell szoktatni?

Viszont 35 fölött már egy 20/5 is úgy csúszik be, főleg annak, aki szült, mint kés a vajba?

Akár popóba is, ráadásul kifejezetten szeretik, ha izomból, tövig jól meg vannak rakva?

Tiniként, annyit szarakodtam, most meg esküszöm néha még kicsi is, főleg, ha a hölgyemény kicsit teltebb.


2017. dec. 28. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy
2017. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Semminek semmi köze semmihez amit írtál.

Az első barátnőm 18 évesen olyan tág volt, hogy az egész karom befért volna, pedig előtte semmi nem járt még benne.

Duci lánnyal pedig csak olyan tapasztalatom van, akinek nagyon rövid, szűk.

2017. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is véletlenek ezek inkább. Szerintem kevés nő szereti ha a nagy farok izomból be van vágva. Nem tudom, hogy ismerkedsz de lehet most más fajta nőkkel, akik eleve ilyen szexuálisan extrémebbek.
2017. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hajaj halottam már 23-24 mint a vajba is.
2017. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ha nem is az első randin de a többség szereti ha jól meg van rakva :) de van aki még mindig a királyfit várja.. a méretekre visszatérve mivel nem rendelkezem ilyennel nem tudom de a volt rá példa hogy a kettőt szült kicsit duci hölgyemény olyan szűknek bizonyult hogy kisebb szerszámmal is szoktatni kellett ....
2017. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

:D Jaajj... A testsulynak mi koze a huvely meretehez?

Ok, szules utan biztosan kitagul, azt elhiszem. De azt, hogy felcsuszik egy kis uszogumi az evek alatt es emiatt kitagul a vagina??!? Na neeee.

Inkabb azt gondolom, hogy egy 30+-os no nem szenved megfelelesi kenyszertol, ismeri a testet, tudja, mi a jo neki, es mivel latott mar ferfiakat, nem ijed meg toluk, tudja, mi kell nekik. Ettol nem gorcsos a teste-lelke, es emiatt tudom elkepzelni, hogy a huvelyfal is jobban ellazul.

2017. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Atyaisten...
2017. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Mi atyaisten?Belemutatta a levegőbe mérőszalaggal rámértem.Tövig.
2017. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Edes kalacs !!!

Anatomia bukta !!!


A huvely meret egyeni adottsag ! Pont mint a pasik farka. A szules max ideglenesen tagot de kb 2 het es visszalall. Akinek nem annak intimtorna. ..

2017. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Pontyosan
2017. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!