Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy intim mérettel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy intim mérettel rendelkező férfiak! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Szal ti is azt tapasztaljátok, hogy egy átlagos nőnél, mondjuk úgy 30-ig, még előfordulhat, hogy fél a nagy faroktól, illetve hozzá kell szoktatni?

Viszont 35 fölött már egy 20/5 is úgy csúszik be, főleg annak, aki szült, mint kés a vajba?

Akár popóba is, ráadásul kifejezetten szeretik, ha izomból, tövig jól meg vannak rakva?

Tiniként, annyit szarakodtam, most meg esküszöm néha még kicsi is, főleg, ha a hölgyemény kicsit teltebb.


2017. dec. 28. 16:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Isteni olvasni, ahogy a sok tapasztalat nélküli bohóc osztja az észt, mert olvasott valamit a tankönyvben.


1.

A dagadt nőknél már eleve ott elmegy a buli, hogy hozzáférni a puncihoz, mivel szinte takarja a háj.

Nyilván nem a "Van rajtam 5 kiló fölösleg nőkről beszélek"


2.Jah, van intim torna, amit kb leszar mindenki.

Úgy adod elő itt magad, mintha teljesen természetes lenne.

Főleg a mostani 40-es korosztálynál, akik 15-20 évvel ezelőtt szültek :D


Mindegy, maradjatok a tankönyvnél inkább, olvasgassátok! :D

2017. dec. 28. 17:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Én csak 22 éves vagyok, szóval még nagyon messze a 30-tól, de így is simán befér egy 18-20 centis is tövig. Pedig pici és vékony is vagyok. De amúgy nem vagyok tág, mert panaszkodni egy pasi sem szokott, csak könnyen alkalmazkodik a hüvelyem az adott farokmérethez.
2017. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!