Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak így magammal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak így magammal?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!


Az lenne a helyzet, hogy párkapcsolat terén nagyon kezdő vagyok. Most vagyok együtt az első párommal. Ha megcsókol (sima csók, nem nyelves) gyakorlatilag ennyitől olyan szinten benedvesedek, hogy in put-ra kész vagyok, de nem is ezzel van a baj, hanem ugyanekkor elkezdek remegni, alig kapok levegőt és kiugrik a szívem a helyéről. Mit tegyek, hogy ne haljak meg szívrohamban a karjai között, ha ennél tovább mennénk?


A válaszokat előre is köszönöm, további szép estét mindenkinek!


21 L



2018. márc. 4. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az lenne a legszebb halál, nem? :D
2018. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Túlságosan rá vagy izgulva 😊 haladjatok tovább és majd tompulni fog 😊
2018. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor nálunk aludt át, de tudtam nem lesz még semmi mert az gyors lett volna végig remegtem az éjszakát. Szerintem nem kell félni, miután léptek egy kis pettinghez (legalábbis nálam így volt) akkor csillapodsz egy kicsit.
2018. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem félek, csak valahogy szó szerint túlgerjed nálam a rendszer, mint valami pozitív feed-back. Most is kell egy pár másodperc, mire magamhoz térek "Lala földről".
2018. márc. 4. 00:20
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Valami azt súgja te brutál nagyokat fogsz élvezni :D
2018. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lala földről? Az milyen?
2018. márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha az adott ember elbambul, ködös a feje, világát alig tudja, akkor szokták azt mondani, hogy Lala földön van. :D
2018. márc. 4. 00:39
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Rá vagy stresszelve. Pánik szerü tüneteid vannak. Tulmüködik az idegrendszer, de ne aggodj, majd ha a tested megszokja, nem lesz ez. Lényeg, h nyugi, szusza, és semmi baj nem lesz.
2018. márc. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah.. a kezdetek kezdete.

Nagyon jó mert a többit le tudod vezetni rajta! Majd utána lesz kérdés hogy még mindig így fogod várni?

2018. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó kamu duma. Egy lány nem beszél így...
2018. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!