Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ilyen esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen esetben "vonzódok" a bátyámhoz?

Figyelt kérdés

Fél éve találkoztam vele, tudtam a létezéséről, de ő az anyjával él, és soha nem is találkoztunk. Fényképet láttam róla, de azt is csak gyerekkorából. Most úgy alakult, hogy megismertem. Nem tekintek rá úgy, mint a bátyámra, hiába félig testvérek vagyunk. Sőt, szó szerint vonzónak találtam, mint férfit. TUDOM, hogy semmi nem lehet és nem is lesz köztünk, mert rokonok vagyunk, csak arra lennék kíváncsi, ez mennyire normális, hogy fejben többször elképzeltem, hogy ha nem lennénk testvérek, akkor milyen jó pasi lenne...

21L


2018. márc. 3. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan masztizhatsz rá :D
2018. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Normális csak fantáziálsz róla ebben nincs semmi !
2018. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem úgy szocializálódtál, hogy tudtál a létezéséről, ezért ne érezd magad rosszul.
2018. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Igen, ha nem úgy szocializáltak, akkor lefeküdhetsz vele. De csak análisan.
2018. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Normális, mivel nem kiskorotoktól kezdve ismeritek egymást.
2018. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem csináltok közös gyereket, addig még a szex se tabu.
2021. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!