Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők át tudtok élni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Lányok nők át tudtok élni orgazmust egy nem olyan szép férfival?

Figyelt kérdés
tehát olyan férfiaval ami nem olyan jól kinéző esetleg ki sportolt ?

2018. febr. 28. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy randa palival agybabujnanak a nok “kalandkent”
2018. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ronda lany at tud elni ilyesmit ronda pasival is. Allitolag :D
2018. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orgazmushoz egy kutya is el tudja őket juttatni. Nem az a mérvadó. A lényeges dolog, hogy kinek engedik meg.

Teszem azt, én egy nőnek nagyon vonzó vagyok (ő a párom), arról tudok. Egy másiknak csak szexi és ágyba tudnám idővel vinni.

De Sok másikról tudom, hogy nagyon nem jövök be neki.

Azokat is el tudnám élveztetni, akik nem engednek oda, ha oda engednének. De ez lehetetlen... Az első lépés nélkül nincs második.

2018. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szépség meg rondaság relatív. Mindenkinek más. Pl mikor a barátnőimmel nézzük a paikat, akkor van olyan pasi aki nekem tetszik, de neki nem és fordítva. Aki rondának tart az nyílván nem akar ágyba menni veled, nem tart vonzónak, ezért nem is jön tőled izgalomba. Én még akkor sem tudok szexelni egy számomra ronda pasival, ha nagyon ki vagyok éhezve.
2018. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!