Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az első szexedre készülsz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szexedre készülsz, miért fagy meg benned a vér, és szép lassan kíhül a tested?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 23:56
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

mert félsz az újtól

..

2018. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jo lenne tudni a nemed...:D

De ha igy rastresszelsz az nem jelent jot.

Normalis ,hogy kicsit felsz de ha normalis a partnered akkor nem lesz semmi baj...

2018. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha megfigyeled az első bunyónál is ez van.

az idegen élethelyzet miatti stressztől van.

2018. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"prostituált"?:D

Hát nem utcai prostihoz kell menni mínusz 10 fokban és mindjárt nem lesz gond, olyat keress, akinek legalább egy rezsója van vagy vmiXD

2018. febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Prostituált, de nem utcai. Igényes, fűtött házban végezzünk a dolgunkat.

Lehet, hogy új... De a gond, hogy már nem először történt meg ez velem.

Nagyon szeretném tudni milyen érzés a szex, és nem mű babával, vagy ilyesmivel.

Szeretném érezni a nedvességet, a szorítást, a nyögéseket, a teste melegét, a mellét..... Szeretném megtudni..ilyen a szex, és amikor eljönne az idelye nem tudom megcsinálni.

A testem nem engedelmeskedik.


Kedves valahanyadik kérdező, sajnálatodra közlöm, hogy 21éves fiú vagyok.

Igen, tudom, ha nő lennék, szívesen bevállalnál, kár, hogy nem vagyok az. ;)

2018. febr. 24. 01:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor az igényes prostituált egy műbaba??
2018. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert nem szereted.

Nincs szerelmed?:)

2018. febr. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vegyél be ez Xanaxot és ne az érzelmekre gondolj. Ettől ne várj érzelmeket, csak egy felszabadult dugás. Ennyi.
2018. febr. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8: Ezzel óvatosan. Azoknak az embereknek, akiknek van belső békéjük, megzavarja a szervezetét minden kemikália, nem csak lelkileg, de fizikailag is komolyan rosszul lehetnek. Nekik nem jó sem a nyugtató, sem az alkohol, sem a kábítószerek, sem a cigaretta, stb.

Nem véletlen, hogy Xanaxot csak receptre lehet kapni. Nem kapkodhatja be bárki, akinek eszébe jut.

Egyébként szerintem semmi nem utal arra a kérdezőnél, hogy nyugtalan volna, vagy ilyesmi, tehát amire a Xanax való.

2018. febr. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: Ja, saját tapasztalat alapján mondom, én olyan kvaideges lettem és rosszul voltam egyszer egy fél Xanaxtól is, azt hittem, meghalok.
2018. febr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!