Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet, hogy ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy ennyire szeretem alázni a barátom? El fog ez múlni? (20/L)

Figyelt kérdés
Sosem vonzott ezelőtt az ilyesmi de kb egy hónapja rájöttem, hogy iszonyatosan izgat a gondolata, hogy szexuálisan megalázzam a barátom. Ő ezt tudom hogy nem tartja izgatónak, így nem tenném vele, de a fantáziája egyre jobban izgat...ti mit tennétek? El fog ez múlni? :(

2018. febr. 25. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az ilyesmi nem múlik el...


sztem beszéljétek meg a barátoddal, ha szeret, akkor biztos tudtok közös nevezőre jutni. a bdsm-nek, megalázásnak is vannak fokozatai, és nyilván nem a legdurvábbal kell kezdeni.

meg aztán lehet, h normális helyzetben hidegen hagyja, vagy épp taszítja, mondjuk az egoja miatt, de egy erotikusabb pillanatban lehet h őt is izgatja egy kis megalázás. tehát lehet h mielőtt beszéltek vmi lightosabb dolgot kipróbálhatsz, hogy bejön e neki... persze nagyon nem mindegy, h te mire gondoltál...

2018. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mennyire és mivel?
2018. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem fog elmúlni,kiteljesedni fog.


Ami elmúlni fog, az a jelenlegi barátod.


Az élet rövid, aktív éveid fogynak, míg ő férfi, rá más szabályok vonatkoznak, ő jobban megengedhet magának kerülőutakat és zsákutcákat.


Vagyis használd ki jól, mert elpocsékolt és visszafordítharatlan minden, amelyet nem a boldogságod keresésére fordítasz.


F 40 d

2018. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!