Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megsértődött,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megsértődött, amikor azt mondtam neki, hogy szeretem, hogy ilyen nagy a farka. Ő a hülye vagy én?

Figyelt kérdés

Imádom, ha nagy egy farok, elég szűk vagyok, a vastagság annyira nem is fontos, mint a hossz, egyszerűen szeretem, ha kicsit fáj, és kész. Ezt ne ragozzuk.

Pár hónapja vagyunk együtt, és szex után mondtam ezt neki.. Erre kiakadt, hogy mégis milyen nőnek számít ez, és ha kis farka lenne, akkor szakítanák?! Mondtam neki őszintén, hogy termésetesen nem, mert szeretem őt, csak annyi, hogy így még jobban élvezem..


Most komolyan, csak én érzem nagyon furának a helyzetet?


23/n


2017. jan. 12. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy attól fél hogyha találsz egy olyan pasit akinél mégnagyobb a pénisze akkor Ő már nem lesz elég jó neked... Nézd végig a GyK-t a farok méret kérdéseket.. A pasikat ez érzékenyen érinti még akkor is ha dicsérik.. Ez kb olyan mint nálunk a mell méret és a punci kinézetének a dilemmája. 23/ L
2017. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Drágáim nekem nem nagy a péniszem de megtoldom egy nyelvcsapással :D
2017. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örült volna neki hogy dícséred ezzel.
2017. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy tehetted ezt vele???? Miert banotottad meg, artott talan neked?????
2017. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne zavartasd magad. Én mindig imádom, amikor nagynak és hatalmasnak nevezi a barátnőm. Nagyon izgat.


Teljesen rendben van, amit mondtál.

2017. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ha kicsit fáj.
2017. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!