Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek számít a fehérnemű egy nőn?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy tanga/francia/egyéb.

Passzol e a melltartó a bugyival...


2018. febr. 22. 12:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Izgató egy nőn a franciabugyi, nagyon tűzbe tud hozni, gyönyörűen kiemeli a feneket. De legalább ennyire izgató, ha tudom, hogy éppen nem visel bugyit a nő a szoknya vagy forrónadrág, esetleg farmer alatt... :)

32/F

2018. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nagyon is... mondjuk nekem a sima, vagy a francia bugyi a zsánerem. Csipke finoman jöhet. Szoktam mondani, hogy egy nekem tetsző fehérneműben egy számomra szép nő sokszor izgatóbb, mint meztelenül 😀
2018. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
10-es az engem is nagyon tud :D
2018. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Franciabugyi.
2018. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
mármint az összkép meg a színek? nem, ez általában csak a csajnak fontos, pasik letojják
2018. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Lassmich Ruhe ***** válasza:
51%

Abszolút, sőt!


Még attól is frászt kapok, ha úgy öltözik egy nő, hogy át- vagy kilátszik valamilyen mértékben a melltartója, és az nem harmonizál az öltözékével. Az pedig, hogy össze se passzoljon a fehérnemű.. nem kell szettet venni drága pénzért az ok, de a gyerekes helló kitti mintás bugyika kombinálva egy rózsaszín csipkés melltartóval az kérem egy súlyos csapás az érzékszervekre.


Ok, nem kell hogy legyen 87 féle színű melltartója, de amikor fehér felső alá fekete melltartót vesz, és nem csak hogy átlátszik, hanem még a pántja is kint van,az számomra egy esztétikai terror.


Mint amikor a nagyobb pocakkal megáldott hölgyek olyan top-pot vesznek fel, hogy kicsüng belőle.. és nem a mellük ugye.


Nem kell vagyonokat költeni, de ha már egy nő sem tud ízlésesen, adottságaihoz illően öltözködni, akkor mit várjunk a férfiaktól?


38F

2018. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Igen, legyen vonalkódos hátul!
2018. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Izgató lehet, igen. De nem az a lényeg :).
2018. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Többnyire nem.érdekli öket, nyilvám ne trotyibugyi legyen, de minél hamarabb ée akarják szedni, szóval letojják
2018. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19-es: eddig nem választottál túl ügyesen, ha mindig ilyenekkel akadtál össze :)
2018. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!