Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy 18 évesen a 40-55éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 18 évesen a 40-55évesek vonzanak szexuálisan?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

#1-es mellőlem a 18 évesek szoktak kidőlni, ők fáradnak ki hamarabb (pedig én végzem a munka oroszlánrészét)

40F

2018. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Clay Morrow ***** válasza:
51%
Ha Jared Leto-ra gondolsz, teljesen megértem.
2018. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem az szerintem sem. 🙂 Én majdnem két évig együtt voltam egy nálam 25 évvel idősebb férfival. Nagyon jó volt minden vele, első igazi szerelem...Nem bántam meg. Szakítottunk közös megegyezéssel, én voltam a szenvedő, de végül sikerült harag nélkül elválni egymástól. Az élet megy tovább. Ennek ellenére nem hurcolom le a 20 éveseket, mert kifejezetten van normális és férfiasan viselkedő is, csak az átlag nem ezt mutatja sajnos. 🙂


Az apakomplexust aki írta, annak muszáj reagálnom. Ugyan mondd már meg nekem, hogy miért lenne apámmal egykorú?! Apukám 14 évvel volt nála idősebb, szó szerint pár év híján a gyereke lehetett volna neki. 😀 Úgyhogy jó lenne ha tisztában lennél azzal amit mondasz.


Kérdező, én nem ítélem el. Az a fontos, hogy Te jól érezd magadat és ami neked jó, és érzed, hogy boldog vagy, azt használd is ki - mert az ember csak egyszer fiatal! 🙂

2018. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

hagyjuk a hülye apakomplexusos dumát? :D az apáddal nem feküdnél le? az apakomplexus nem is ezt jelenti... bár itt úgy látom elég sok embernek az van, úgyhogy jöhet is a lepontozás, bár fogalmatok sincs róla, mit jelent, vagy csak fáj az igazság...


igen, ez apakomplexus, amikor egy huszonéves nő olyan emberekkel kefél, aki korban az apja lehetne...


és az apakomplexus azt jelenti, hogy gyerekkorodban hiányzott az egészséges apakép az életedből, netán elváltak a szüleid, vagy az apa elhagyta a családot és nem tartotta a kapcsolatot a gyerekeivel... ilyenkor felnőttkorban előjön a fenti jelenség.


Az egyik barátnőm nem is ismerte az apját, ő csinálja ezt. Természetesen ő sem vallaná be a világért sem, hogy durva apakomplexusa van.


25N


Lehet magatoknak hazudni, hogy ez egészséges, csak nyugodtan.

2018. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes. Nekem édesapámmal nagyon jó a kapcsolatom kis korom óta! Mindig velünk volt. Mindig nagyon szeretett minket. 😀 De mindegy. Itt most nem ez volt a kérdés, kedves utolsó.
2018. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz. Engem meg 44 évesen a 16-18 évesek vonzanak szexuálisan. Ez van.
2018. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz. Nekem egymás után 3 hosszú (2,5-3 éves) kapcsolatom volt, 21-16-21 év korkülönbséggel. Mindenkinek jó volt, nyilván azért voltunk együtt.


A férjem fél évvel idősebb nálam. Szóval az sem szentírás, hogy aki fiatal korában idősebb pasikkal kavar, az végül mellettük is köt ki. :)

2018. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!