Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány nem szereti a kutya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány nem szereti a kutya pózt vagy igazából mindenfêle háturó való behatást de miért?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 12:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes én meg találkoztam olyannal akinek a méhszája fölött elmentem egyszerűen más szögben jött a hüvelyébe(kitapogattam) nem ütköztem bele,utána nagyon puha és mély volt a hely.
2018. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is imádom. L
2018. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A párom nagyon szereti...sőt, ha belegondolok, az eddigi 5 komoly kapcsolatom közül 1 volt, aki nem preferálta.
2018. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Van olyan szög és mélység,amiben fáj, de akkor meg változtatunk rajta. Imàdom,amikor hátulról csinálja egy pasi.
2018. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A páromé elég méretes és mégis az a kedvenc pózom. Sokkal intenzívebb az érzés, mint más pózban.
2018. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is imádom hátulról
2018. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Fáj amikor a farok hozzáér a méhszájhoz
2018. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ÉN szeretem, csak mikor mondjuk minden harmadik lökés a méhszájamat éri és szabályosan nyilall tőle, akkor köszi, hagyjuk.

Fáj, pedig a párom hálisten nem 16+-os.


Hason viszont szeretem, ott mélyre megy, de nem annyira.


Egyébként a kiszolgáltatottság miatt is lehet, hisz nem látod, mit csinál, nem tudsz védekezni, stb.

2018. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!