Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Lassan 23 éves leszek, és még mindig szűz vagyok. Szerintetek a korombeli nők képesek lesznek komolyan venni az ismerkedés során, illetve ha később "arra" jutna a sor? Nem egyszer jártam már úgy, hogy otthagytak emiatt..(Volt már aki az ágyból úgy ugrott ki, hogy milyen béna vagyok).
2018. febr. 19. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, akinek ez baj, van, akinek nem baj és elfogadja, meg van az, aki erre izgul.

Meg kell találnod a megfelelő nőt és kész. Ettől nem vagy kevesebb, mint a többi ember.

2018. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg extra béna lehettél, ha már az ágyból rúgtak ki. Hogy kell ezt elképzelni?

Amúgy egy 23 éves esetében nem zavarna, de azért ne legyen már olyan béna, hogy az ágyból kelljen kiugranom mellőle :D

2018. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mégis mi volt az a bénaság, csak nem a szemét akartad kiszúrni? Leirhatnád, hátha lesz aki segit.
2018. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondandanám, hogy félénk vagyok, nem tudom mit hogyan kell csinálni, pl. csók, illetve a "fogdosás" része, mit lehet fogni/tenni és mit nem.. szóval értitek, nem tudom hogy hol van az a határ, vagy nincs is határ. Ennek elvileg magától kéne hogy jöjjön, de valahogy mindig leblokkolok (Pedig nagyon vágyom rá).
2018. febr. 19. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem csoda, ha kizavart. Ha már az ágyban vagytok, akkor nincsen ilyen, mit lehet és mit nem. A legtöbb nő amúgy is a határozott bánásmódra gerjed az ágyban, nem erre, hogy jujj vajon hozzáérhetek a fenekéhez? Azért vagytok az ágyban, lol.
2018. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ráírva a nőkre, hogy ki mennyire tapasztalt, illetve mennyire várja ezt el az ellenkő nemtől. A szexre még gondolni sem merek milyen béna leszek, nyilván ilyekor a teljesítőképpeség a legfontosabb.. Szóval ötletem sincs hogyan fogjak ki olyan nőket akik tolerálják ezt a "pályakezdő" dolgot.
2018. febr. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!