Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam neki, hogy több éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy több éve megjátszom? 23/n

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk a barátommal, együtt is èlünk. Nekem nincs orgazmusom (masztitól, semmitől sem, és nem lelki ok miatt, egyszerűen ilyen vagyok-de nem is ez most a kérdés lényege). Korábbi kapcsolataimban nem értették ezt meg, és a szex rovására ment..amit egyèbként nagyon szeretek csinálni, és nagyon fos volt, hogy a konplexusaikra, hogy nem tudnak kielégíteni, ráment. Szóval a barátommal sem játszottam meg egy ideig, csak amikor egy idő után itt is eljezdtek jönni a jelek, hogy nagyon zavarja, magára veszi, hogy én nem megyek el soha, és ezen semmi őszinte beszélgetés nem segített. Elegem lett, itt is elkezdtem megjátszani, nagyon boldog volt és én is, mert megint jó vokt a szex. De azóta eltelt 5 év, közös már az életünk, házasság-gyerek a terv, és nekem kezd bűntudatom lenni :( Nem tudom, mitévő legyek... esetleg leírnátok a véleményeteket, tanácsotokat?

Köszi :)



2018. febr. 17. 19:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%

Velem is ez van. Egy ideig megjátszottam, de utána rájöttem, hogy ez így nem megy. Elmondtam neki, megértette, hogy miért csináltam, azóta nem játszom meg.

Szerintem megértené.

2018. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki végül?
2018. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
nem, nem mondtam el. szerintem nem is fogom, végiggondoltam
2018. júl. 7. 21:26
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha valóban élvezed a szexet akkor az nem megjátszás. Te ilyen csenben élvezős vagy. Ezen segittesz hogy a barátodnak jobb legy ez roppant önzetlenségre és figyelmességre vall. Valamit biztosan érzel neked az okozza az ~lvezetet hogy nincs hatalmas orgazmusod ez van nálad igy zajlik le az élvezet. Valahogy igy k~ne elmagyarázni mert nézd csak forditott szemszögböl a párod komoly tekintettel mondaná nincs orgazmusom te is megijednél. Valahogx jol kell összehozni. :D
2018. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szereted a szexet vele, tehát élvezed, igaz nincs orgazmusod de ez nem az ő hibája elmondásod szerint. Szerinten nincs miért lerombolni ezt a harmóniát. Csak neh az legyen 10 év múlva h egy veszekedés közben előtörjön belőled h neked 1 orgazmusod sem volt.


Orál sem működik?

2018. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!