Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam neki, hogy több éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy több éve megjátszom? 23/n

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk a barátommal, együtt is èlünk. Nekem nincs orgazmusom (masztitól, semmitől sem, és nem lelki ok miatt, egyszerűen ilyen vagyok-de nem is ez most a kérdés lényege). Korábbi kapcsolataimban nem értették ezt meg, és a szex rovására ment..amit egyèbként nagyon szeretek csinálni, és nagyon fos volt, hogy a konplexusaikra, hogy nem tudnak kielégíteni, ráment. Szóval a barátommal sem játszottam meg egy ideig, csak amikor egy idő után itt is eljezdtek jönni a jelek, hogy nagyon zavarja, magára veszi, hogy én nem megyek el soha, és ezen semmi őszinte beszélgetés nem segített. Elegem lett, itt is elkezdtem megjátszani, nagyon boldog volt és én is, mert megint jó vokt a szex. De azóta eltelt 5 év, közös már az életünk, házasság-gyerek a terv, és nekem kezd bűntudatom lenni :( Nem tudom, mitévő legyek... esetleg leírnátok a véleményeteket, tanácsotokat?

Köszi :)



2018. febr. 17. 19:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%
Ha ezt az 5 évet le akarod (finoman szolva) köpni, akkor mondd el neki. Ha még ezen felül is bele akarsz rugni akkor azt is mondd hogy ez a kis farka miatt van.
2018. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

7es, 8as, természetesen elmondtam neki az elején, hogy soha nem volt orgazmusom. kb 1 évig nem játszottam meg. ő próbálkozott mindennel, és kezdett totál frusztrált lenni, akkor kezdtem.


"direkt csiklóizgatást próbáltam-e" :D

bocsi, de nem vagyok fogyi, szinte minden lètező dolgot próbáltam. többféle vibrátor (én hülye még rohadt drága lelot is vettem xd) elektromos fogkefe, vízsugár, párna, direkt csikló nyalása hoooossszú ideig, szex kombinálva csiklóizgatással, g pont izgatása kézzel, eszközzel, pasi által több féle pózban...

de ahogy mondtam, ne erre menjen a kérdés :D

2018. febr. 17. 20:11
 13/25 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem miért van az emberekben ekkora orgazmuskényszer. Mintha a szexet nem lehetne élvezni orgazmus nélkül.

Vannak szexuális technikák (távol-keleti) ahol tilos az orgazmus.

Ha anélkül is élvezed a szexet akkor semmi gond.

Ne mondd el neki.

2018. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az a véleményem, hogy csak azzal kellett volna eleve összeállnod, aki ezt megérti és nem megy rá. Ha akkor nem értette meg, most se fogja.
2018. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

utolsó, hát igen, lehet :/

az a "baj" hogy kölcsönösen megtetszettünk egymásnak, és már végképp szerelmes voltam, amikor már látszott, hogy nem fogja tudni elfogadni. nem ez volt a fő szempont ismerkedéskor.

2018. febr. 17. 21:00
 16/25 anonim ***** válasza:
25%

Szia! Eléggé hasonló cipőben járunk. Én 13 évesen szerettem bele a jelenlegi barátomba ő meg már nagyfiú volt, így nem lett semmi. Teltek az évek, én másokkal feküdtem le és tök jó volt, de nem volt orgazmusom. Nem játszottam meg, nem igazán érdekelte őket vagy nem tudták pontosan milyen a női orgazmus, én sem tudtam. Így nem játszottam meg semmit, csak nyögtem, ha jólesett a dolog. Amikor rákérdeztek, hogy megvolt-e, akkor rávágtam, hogy persze. Eltelt pár év megint, összesen 7 év vágyakozás után összejöttem a kiskori szerelmemmel, akivel minden tök jó, nagyon-nagyon élvezem a szexet, nincsenek gátlásaim sem, de egyszerűen nincs csúcspont. Meg tudom játszani mozgással, ritmussal, mindennel, hogy van. Hazudok neki, nem szép dolog, de az ő világa annyira más, olyan boldog tőle, hogy örömet tud szerezni nekem. Amikor kinyal, akkor addig csinálja, amíg "el nem élvezek" és biztos megunná egy idő után, de számára az orgazmusom a vége. Fél éve vagyunk együtt, látom, hogy neki ez mennyire fontos. Mivel elég régóta ismerjük egymást (gyerekkorunk óta) ezért ilyen rövid idő után mondta a családtagjainknak, hogy majd egyszer el szeretne venni. Én sem szeretnék így belemenni egy házasságba.


Lényeg: én elkezdtem neki olyanokat mondani, hogy a női orgazmus, legalábbis az enyém más. Kevésbé csúcsosodik ki, kevésbé intenzív , mint az ővék. Ez ilyen félhazugság, arany középút szerintem.

2018. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15. De, ez fő szempont. Előre el kell dönteni, hogy aki nem fogad el, azzal nem állsz össze. De ez innen már nem az én dolgom, ha nem értesz egyet.
2018. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem értem, hogy lehet olyanba beleszeretni, aki nem fogad el, aki valamilyen dolgodnál leragad. Én eleve nem is érzem jól magam olyannal, aki valamin elkezd problémázni kicsit is, hogy én ilyen vagyok és lehet, hogy ez így nem jó. Ha picit is teher nekem, hogy ő valami tulajdonságommal el van foglalva, akkor ott már nem érezhetem jól magam, nem ideális kapcsolat. Most örülök is, hogy magamnak is meg tudtam ezt fogalmazni.

Senki sem mondta azt se, hogy 23 évesen már a nagy felnőttet kell játszani valami kapcsolat szerűségben. Csak mert mindenki fűvel fával, az nem jelenti azt, hogy ha 17 éves korodig nem találsz valakit, akkor nulla vagy.

2018. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem beszélj egy szexuálpszichológussal, és a barátoddal is őszintén. Ha vele akarsz élni akkor szerintem megérdemli, hogy tudja és hátha tud segíteni is.
2018. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mondd el, de számíts rá, hogy vlaóban a kapcsolatotokba fog kerülni.


1. hazudtál neki

2. esélyt sem adtál, hogy próbálkozhasson

3. az önbecsülése nullára fog zuhanni, mert bénának érzi majd magát

2018. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!