Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki vékony és C-s melle van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vékony és C-s melle van, az hord melltartót?

Figyelt kérdés
Szerintem fölösleges, mi a véleményetek?

2018. febr. 17. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a C-s mellhez már kell a melltartó.
2018. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ramone ***** válasza:
58%
Szerintem a C mellekhez én kellek :D
2018. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Igen, muszáj, mert lognak.
2018. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

#2-es


ezen most behaltam :D :D :D

2018. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Már nem azért, de a C-s mell már rohadtul nem az a kategória, amihez nem kell semmi.

Még az A-s is tud szarul kinézni melltartó nélkül, nem hogy a C-s..

2018. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt neked valaha C-s melled? Nekem az van, 70-75C (talán most már D-be hajló, de a melltartóim C-sek és pont jók még rám), melltartó nélkül a kisboltig se megyek le mert egyrészt kényelmetlen másrészt rettentő látványos. Főleg amikor a ciklusom miatt még fáj is, néha melltartóban is meg kell fognom őket lépcsőn lefelé hogy ne szenvedjek. Pedig nem is lógnak nagyon.

Szóval igen, hordok, és minden csak nem felesleges.

2018. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 80C persze hogy kell.
2018. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem is 70/c-d hataran van, kell. Nekem ugyan meg nem log, meg szerencsere meg vagyok veluk elegedve, de azert egyreszt nem mutogatnam melltarto nelkul az egyetemen, mert latszik az sokszor meg puloveren keresztul is, ha nincs rajtam, masreszt meg fajdalmas a lepcsozes tenyleg meg melltartoban is sokszor, meg ugy szaladgalni egesz nap... illetve a megereszkedest is szeretnem megelozni, amig csak lehet
2018. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

c?


Bakter nekem A-s a mellem, én nem hordok, minek? Maximum egy sport-top, aztán helló :D

2018. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, férfiként azt gondoltam, hogy a C-s mellekre nem kell melltartó, mert azok olyanok mint két nagy zsömle, s azok "állnak" és nem lógnak. Bár a lógás az mindenkinél csak idő kérdése
2018. febr. 18. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!